Rafał Maślak daje dobry przykład! Zobacz, co zrobił!

Rafał Maślak prowadzi od jakiegoś czasu własny kanał na YouTube. Ostatnio zaskoczył wszystkich i opublikował na nim…

Kim jest Rafał Maślak?

Rafał Maślak to polski fotomodel, który w 2014 roku otrzymał tytuł Mistera Polski. Urodził się w Międzyrzeczu, gdzie pracował w fabryce produkcyjnej. Zanim został celebrytą, Rafał należał też do szeregów ochotniczej straży pożarnej. Był uczestnikiem wielu programów rozrywkowych, takich jak m.in.: „Taniec z Gwiazdami”, „Agent – Gwiazdy”, „Dance Dance Dance” i „Ninja Warrior Polska”, a także gospodarzem talk-show „Randka z Maślakiem” i jurorem w programie „#Supermodelka Plus Size”.

Życie rodzinne Rafała

W 2015 roku Rafał Maślak związał się z Kamilą Nicpoń, którą poślubił w sierpniu zeszłego roku. Zaledwie cztery miesiące po ceremonii para poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W dniu swoich 30. urodzin, model zdradził, że wraz z Kamilą oczekują przyjścia na świat synka. Podczas chrztu chłopiec otrzymał imię Maksymilian.

#Maksymalny tata

Rafał Maślak jest od jakiegoś czasu prawdziwym ekspertem od tematów dziecięcych. Odkąd Mister Polski 2014 został tatą, jest niezwykle zaangażowany w wychowywanie swojego synka. Rodzicielstwo tak bardzo się mu spodobało, że postanowił nawet założyć własny kanał na YouTube – #Maksymalny tata – na którym udziela rodzicom wielu rad dotyczących wychowywania dzieci.

Ostatnio Rafał opublikował w sieci filmik, w którym radzi, jak postępować w przypadku ząbkowania. Wrzucił też na swojego Instagrama wideo, na którym widzimy, jak uczy swojego małego synka mycia ząbków. Model w zabawny sposób podryguje w rytm muzyki chcąc nauczyć swoje dziecko szczotkowania.

Brawa dla Rafała, że daje dobry przykład rodzicom i podkreśla znaczenie mycia zębów już od pierwszego ząbka!

Czy wy także szczotkujecie zęby swoich małych pociech? Gorąco was do tego zachęcamy, ponieważ jest to niezwykle ważne dla zachowania zdrowia jamy ustnej!

Czytaj też: TO stało się w „Tańcu z Gwiazdami”! Widzowie nie mogli uwierzyć!

https://www.instagram.com/p/B6FpbhwlDpj/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze