TO stało się w „Tańcu z Gwiazdami”! Widzowie nie mogli uwierzyć!

Wczoraj na antenie Polsatu wyemitowano jubileuszowy 100. odcinek popularnego tanecznego show „Taniec z Gwiazdami”. Była to okazja do wielu wspomnień. W programie pojawili się liczni goście. Kto tym razem musiał opuścić show?

Jubileuszowa edycja i jubileuszowy odcinek

Tegoroczna edycja „Tańca z Gwiazdami” jest z pewnością wyjątkowa. To już 10. seria show, a wczoraj na antenie mogliśmy obejrzeć jubileuszowy 100. odcinek programu.

Wyjątkowi goście

Na widowni zasiadło mnóstwo gwiazd, które brały udział we wcześniejszych edycjach show. W studiu pojawiła się m.in. Beata Tadla, Aneta Zając, Katarzyna Dziurska, Ewelina Lisowska, Julia Wróblewska, Angelika Mucha oraz dwóch przystojnych panów – Rafał Maślak i Rafał Jonkisz.

Taneczne popisy

Każdą z par zobaczyliśmy w dwóch tańcach. Wszyscy poza swoim standardowym występem stanęli jeszcze w pojedynku tanecznym ze swoimi rywalami. W pierwszym pojedynku na parkiecie mogliśmy zobaczyć Monikę Miller i Janka Klimenta, którzy zmierzyli się z Damianem Kordasem i Janją Lesar. Wszyscy zatańczyli cha-chę, a zmagania wygrali Damian i Janja.

Modelka Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke, który zastępował wczoraj kontuzjowanego Adama Adamonisa, stanęli do pojedynku z Barbarą Kurdej-Szatan i Jackiem Jeschke i zatańczyli foxtrota. Starcie wygrali Basia i Jacek.

Ostatnim tańcem wieczoru był jive. z którym zmierzyli się Ola Kot i Tomasz Barański oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Wygrała Ola Kot.

Kto musiał się pożegnać z show?

Uczestnicy i widzowie w wielkim napięciu czekali na wyniki wczorajszego show. Ku ich wielkiemu zaskoczeniu NIKT NIE ODPADŁ, a wszystkie zgromadzone tego dnia głosy zostały przeniesione na za tydzień.

Po chwili na parkiet wjechał ogromny tort i zabrzmiało Sto Lat!

Czytaj też: OTO prawdziwe powody odpadania z „Tańca z gwiazdami”! Twórcy długo to ukrywali?!

Źródło: Fakt.pl

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze