Rihanna zaprosiła do swojej kampanii bielizny kobiety, które pokonały raka piersi! Zobacz zdjęcia!

W 2018 roku Rihanna założyła własną markę bielizny o nazwie Savage x Fenty. Piosenkarka zaprosiła do udziału w ostatniej kampanii reklamowej bardzo nietypowe modelki. To czarnoskóre kobiety, które pokonały raka piersi.

Nietypowe modelki w kampanii Rihanny

Cayatanit, Ericka i Nykia pokonały raka piersi. Kobiety zostały zaproszone przez Rihannę do najnowszej kampanii jej marki bieliźniarskiej Savage x Fenty. Jedna z modelek została sfotografowana bez stanika. Na zdjęciu pokazuje blizny po operacji usunięcia obu piersi.

Sesja zdjęciowa odbyła się w ramach Miesiąca Świadomości Raka Piersi. Z tej okazji uczestniczki kampanii podzieliły się swoimi historiami na temat wykrycia raka i opowiedziały o późniejszym leczeniu.

Przekaże pieniądze na Fundację

Rihanna zapowiedziała, że przekaże 250 000 dolarów ze sprzedaży produktów Savage x Fenty na rzecz Fundacji Clara Lionel, która sponsoruje badania nad rakiem. Organizacja została założona przez samą Rihannę w 2012 roku.

Zachwyt wśród internautów

Internauci pochwalili modelki w komentarzach za ich odwagę i podziwiali wygląd kobiet.

„Właśnie walczę z rakiem piersi i uwielbiam patrzeć na kobiety, które wygrały tę walkę”.

„Uwielbiam tę markę! Dziękuję, Rihanno”.

„Jesteście takie dzielne i wspaniałe!”.

„Uwielbiam to – jesteście bardzo piękne”.

„Piękne, silne i jednocześnie wrażliwe kobiety” – pisali.

Zobaczcie zdjęcia z kampanii.

Czytaj też: 57-letnia (!) Demi Moore w seksownej bieliźnie na pokazie Rihanny – Savage X Fenty! „Jesteś na to ZA STARA!” – grzmi fan

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze