RIMMEL mówi STANOWCZE „NIE” BEAUTY HEJTOWI! Zobacz głośną kampanię [VIDEO]

Kampania pod tytułem #Iwillnotbedeleted została stworzona przez markę Rimmel. Ma na celu uświadomienie użytkownikom internetu, czym jest beauty hejt. W kampanii wzięły udział: piosenkarka Rita Ora, a także modelka Cara Delevingne. Do projektu została zaangażowana również influencerka z Polski Ewa Grzelakowska -Kostoglu, znana internautom jako Red Lipstick Monster.

„Rimmel wierzy, że każdy z nas ma prawo do tego, aby być sobą i wyglądać tak jak chce, bez strachu przed krytyką ze strony innych. Chcieliśmy poznać skalę problemu jakim jest beauty hejt, dlatego przeprowadziliśmy globalne badania i nawiązaliśmy współpracę z fundacjami, które pomagają zwalczyć problem hejtu, w tym z polskim Telefonem Zaufania Dzieci i Młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Nie dajemy przyzwolenia na wyśmiewanie i krytykę innych ze względu na ich wygląd!”- możemy przeczytać na oficjalnym kanale Rimmel London PL

Akcja ta spotkała się z pozytywnym odbiorem internautów. Wielu z nich wyraziło swój zachwyt w komentarzach. Internauci uznali również, że kampania była bardzo potrzebna. W pełni zgadzamy się z ich opinią.

„piękny przekaz!!!!!!!! wzruszyłam się, to przykre że nastały takie czasy gdzie hejt jest codziennością, a ludzie którzy hejtują nie zdają sobie sprawy jak wielkie spustoszenie w psychice mogą siać z pozoru zwykłe słowa…”

„Niesamowita akcja”, „W końcu zaczęto o tym mówić, mam nadzieję, że przekaz dotrze do wszystkich. Podziwiam każda osobę, która bierze udział w akcji(…)Jestem z Was dumna. Oby tak dalej kochani!”- takie komentarze pojawiły się pod opublikowanym materiałem.

https://www.youtube.com/watch?v=tmsr1QmawnA

A Wam jak podoba się kampania marki Rimmel? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi odczuciami.

Zobacz też: „TO SEKSISTOWSKA ŚWINIA! Kobietę traktuje gorzej”. Zobacz GŁOŚNĄ KAMPANIĘ! [FILM]

Źródło: YouTube

Źródło zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze