Robert Górski CUDEM uniknął śmierci! Zapamięta TO na zawsze!

Robert Górski dosłownie CUDEM uniknął śmierci! Dziś jeszcze bardziej docenia to, co ma i cieszy się każdym przeżytym dniem.

Mógł zginąć!

Na początku lutego członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju mieli bardzo groźny wypadek. Samochód, którym jechali na występy, zderzył się z dzikiem.

„Pogłowie dzików w Polsce zmniejszyło się wczoraj o jedną sztukę. Za to ich średnia inteligencja wzrosła…” – napisał na Instagramie Przemysław Borkowski, członek Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Czytaj też: Wypadek Andrzeja Dudy?! Wiadomo, co dzieje się z prezydentem

śmierci
Instagram

Na fotce opublikowanej przez członka kabaretu widać było, że pojazd ma zniszczony przedni zderzak. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Czy zwierzę zginęło w wypadku? Okazuje się, że dzik przeżył.

„Zaczęło się… Dziki biorą odwet. PS. Wszystkich miłośników dzików uspokajamy a miłośników łowiectwa ostrzegamy – obejrzał się, fuknął i pobiegł w knieję” – uspokoili satyrycy.

Po wypadku wypowiedział się także lider kabaretu, czyli Robert Górski. Satyryk próbował zażartować z tej mrożącej krew w żyłach sytuacji i napisał…

„Kabaret vs dzik. Wszyscy przegrali” – napisał na Instagramie.

śmierci
Instagram

Teraz docenia każdy dzień

Górski nie ukrywa, że najważniejsza w życiu jest dla niego jego rodzina. Okazuje się, że wypadek samochodowy praktycznie zbiegł się z narodzinami jego córki – Maliny.

„Wszystko, co kocham, zaczyna się na literę M. Morze, Monika, Malina i Mój Syn” napisał w sieci.

Gwiazdor uważa, że to „cud, że dziś żyje”. Na szczęście, Górski ma już przykre chwile za sobą i znów może się cieszyć każdym dniem.

Czytaj też: MAKABRYCZNY wypadek syna gwiazdora disco polo!

śmierci
Instagram

Źródło: Alaluna

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze