ROBERT LEWANDOWSKI uderzył w twarz kolegę z drużyny? SZOKUJĄCE DONIESIENIA

ROBERT LEWANDOWSKI uderzył w twarz kolegę z drużyny? Takie informacje pojawiły się wczoraj na portalach sportowych. Koniecznie przeczytajcie, o co poszło!

Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej uzdolnionych piłkarzy świata. Pochodzący z Polski sportowiec, aktualnie występuje na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski.

Jak donosi niemiecki dziennik Bild, podczas jednego z ostatnich treningów Robert Lewandowski wdał się w bójkę ze swoim kolegą z drużyny piłkarskiej.

Polak miał głośno pouczyć Kingsleya Comana. Ostra wymiana zdań między zawodnikami przerodziła się w bójkę. Piłkarzy rozdzielali koledzy z drużyny: Niklas Suele i Jerome Boateng, ale średnio im to wychodziło, dlatego Lewandowskiego i Comana zaczęli rozdzielać również pozostali piłkarze Bayernu – poinformował dziennik Bild. 

Co ciekawe, piłkarze… pobili się pięściami po twarzy!

Piłkarze uderzali się pięściami po twarzy. Lewandowski miał śmiać się z z Comana, który nie rozumiał poleceń trenera podczas treningu taktycznego – dodali dziennikarze.

Co na to władze klubu? Do tej pory żaden z przedstawicieli nie skomentował tego wydarzenia.

Zobacz też: Lewandowscy kiedyś BYLI BIEDNI! „Ja jeździłem Fiatem Bravo, Ania Matizem”

Komentarze

Komentarze