Robert Pattinson MA KORONAWIRUSA! Jak się czuje?

Gwiazdor „Zmierzchu” Robert Pattinson ma koronawirusa. Z powodu choroby aktora po raz kolejny przerwano prace nad kolejną częścią „Batmana”. Jak się czuje Pattinson?

Gwiazdor „Batmana”

Mimo iż Robert Pattinson zyskał największą popularność grając główną rolę w produkcji „Zmierzch”, tuż po nakręceniu ostatniej części filmu propozycje kolejnych produkcji posypały mu się jak z rękawa. Jakiś czas temu aktor wygrał casting do kolejnego „Batmana”, w którym wcieli się w tytułową postać. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, prace nad filmem zostały tymczasowo wstrzymane. Aż do teraz!

Ruszyły prace na planie

Prace na planie „Batmana” zostały już wznowione, jednak właśnie wyszło na jaw, że Robert Pattinson ma koronawirusa. Z tego powodu po raz kolejny zawieszono kręcenie produkcji Warner Bros.

Czytaj też: Naukowcy zorganizowali koncert, aby zbadać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Odkryli, że…

koronawirusa
IG

„Prace nad filmem po raz pierwszy zakończono w marcu z powodu pandemii, która wstrząsnęła całym przemysłem rozrywkowym. Zaledwie kilka dni po wznowieniu zdjęć do Batmana w studiach nieopodal Londynu, kręcenie filmu ponownie wstrzymano po tym, jak odtwórca głównej roli – Robert Pattinson, uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa” – poinformowała w oficjalnym oświadczeniu wytwórnia Warner Bros.

Czytaj też: Naukowcy zorganizowali koncert, aby zbadać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Odkryli, że…

Jak się czuje aktor?

Robert jest w dobrym stanie, ale produkcja nie ukrywa zdenerwowania z powodu faktu, że gwiazdor jest chory. Po pierwsze – wszyscy, którzy pracowali z nim na planie będą musieli przejść kwarantannę, po drugie – nie wiadomo kiedy ponownie zobaczą się na planie „Batmana”.

Źródło: NY Times

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze