Robili przysiady z TRUMNĄ! Zobacz VIDEO!

Pracownicy zakładu pogrzebowego z Sandomierza robili przysiady.

Już same ćwiczenia przed zakładem byłyby zastanawiające. Jednak jeszcze dziwniejsze jest to, że panowie wykonywali przysiady trzymając trumnę!

 

Na nagraniu widzimy trzy panie i dwunastu panów ubranych w czarne garnitury, czterech z nich trzyma trumnę. Znajdują się przed firmą Aleksander Stąpór Centrum Pogrzebowe w Sandomierzu, a w tle widać pogrzebowe limuzyny.

„Ćwiczenia” zapowiada szef przedsiębiorstwa, potem dołącza do swoich pracowników i wszyscy robią przysiady.

 

Jak się okazuje, nie jest to żart ani kpina ze śmierci. Wręcz przeciwnie! Pracownicy zakładu pogrzebowego z Sandomierza włączyli się do akcji charytatywnej. Chodzi o zbiórkę pieniędzy dla małej Zosi – chorej na SMA (rdzeniowy zanik mięśni) w ramach akcji #GaszynChallenge:

 

Zasady akcji są proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 złotych, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 złotych na konto Zosi. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 instytucje lub osoby.*

 

Na leczenie Zosi potrzeba aż 6 milionów złotych. Zebrano już ponad połowę tej kwoty, zatem jest nadzieja na wyleczenie dziewczynki.

Zachęcamy nawet do drobnych wpłat, bo liczy się każda złotówka. Link do zbiorki TUTAJ.

 

Zobacz też: Rafał Ziemkiewicz zadrwił z choroby 73-letniego Jerzego Stuhra! „Niech to też będzie przestrogą dla…”

 

#GaszynChallenge dla malutkiej Zosi

Centrum Pogrzebowe Aleksander Stąpór przyjmuje wyzwanie #gaszynchallenge dla Zosi Cieszymy się, że i my możemy pomóc Dziękujemy za wszystkie nominacje.Do wykonania zadania nominujemy:Kwasek SandomierzParafia Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela ŚwiataFCC Polska Zakład Pogrzebowy w Tarnobrzeguwww.siepomaga.pl/waleczna-zosia#GaszynChallenge dla malutkiej Zosi

Gepostet von Aleksander Stąpór Centrum Pogrzebowe am Montag, 13. Juli 2020

 

fot. https://www.facebook.com/aleksanderstaporcentrumpogrzebowe/

cyt. naszemiasto

Komentarze

Komentarze