Robili to CODZIENNIE PRZEZ 7 DNI! Nie uwierzysz, CO WYDARZYŁO się później!

Seks to niebywale istotna część naszego życia. Jest nie tylko przyjemny, ale również zdrowy. Rozładowuje napięcie, zbliża do siebie partnerów. Pozytywnie wpływa on na naszą kondycję fizyczną, a także powoduje, że czujemy się bardziej pewni siebie!

Czy są pary, które uprawiają seks codziennie? Czy to w ogóle możliwe? Odpowiedź na to pytanie znaleźliśmy na blogu ohme.pl. Anonimowa autorka opisała 7 dni, podczas których między nią, a partnerem dochodziło do zbliżenia. Jak to wpłynęło na ich związek? Przeczytajcie koniecznie!

„Jeśli masz kłopoty z porannym wstawaniem – polecam – mniej kawy, więcej seksu! Poza tym poranny seks to dobry nastrój – oboje to zauważyliśmy. Badania pokazują, że seks uwalnia oksytocynę (czyli hormon przytulania), przyjemny dla zdrowia środek chemiczny w naszym mózgu, który sprawia, że jesteśmy radośniejsi i częściej przytulamy się do naszych partnerów. Badania nie kłamią. To naprawdę działa. Przyznaję, że były dwa dni w tygodniu, kiedy naprawdę miałem większą ochotę na sen niż na seks, ale gdy dałam się namówić, przełamałam się, bo obietnica, to jednak obietnica, nigdy nie żałowałam. Zastanawiałam się: „Jak mogłam chcieć wybrać spanie zamiast seksu?”(…)Ósmego dnia nastawiliśmy budzik na „normalną” godzinę, ale dziewiątego wróciliśmy do naszego porannego rytuału. Polecam każdej parze. Poranny seks rozładowuje napięcie, daje poczucie bliskości i intymności i naprawdę wprowadza nas od otwarcia oczu w świetny nastrój na cały dzień”.

Zobacz też: Policzyli, ILE TRWA statystyczny seks. Bijesz na głowę przeciętnego “Kowalskiego”?

Źródło: ohme.pl / abc.zdrowie.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze