Rocznica ŚMIERCI Jana KULCZYKA! Zobacz JAK „uczciła” ją Joanna PRZETAKIEWICZ! (FOTO)

Joannę Przetakiewicz Polacy poznali za sprawą biznesmena Jana Kulczyka.

Podobno to dzięki niemu, lub z jego pomocą, Przetakiewicz udało się założyć i rozwinąć markę odzieżową La Mania. W 2012 r. Kulczyk był najbogatszym Polakiem z majątkiem szacowanym na 8,9 miliardów złotych i to on wprowadził Joannę na salony. Parą byli ponoć od 2006 r. a 29 lipca 2015  Jan Kulczyk zmarł w szpitalu w Wiedniu.

Jest zrozumiałe, że właścicielka La Manii układa sobie życie na nowo i obecnie jest w związku z producentem Rinke Rooyens. Niestety przy okazji przeżywania „drugiej młodości” znikła też klasa Przetakiewicz.

Kilka dni temu zamieściła filmik na którym wręcz liże się ze swoim obecnym partnerem (video poniżej), później dwa nagrania na których tańczy mocno kręcąc pupą. A dokładnie w rocznicę śmierci Jana Kulczyka, Joanna opublikowała to zdjęcie:

 

Przetakiewicz w rocznicę śmierci Kulczyka- fot. instagram.com/joannaprzetakiewicz/

 

Z wymownym komentarzem: #HAPPYHOUR (szczęśliwa godzina). Więc jak widać odejścia swojego partnera Przetakiewicz nie potrafiła uczcić nawet przysłowiową minutą ciszy. Sama pisze w innym poście:

 

SKOŃCZMY Z KOMPLEKSEM WIEKU‼️ Ja mam 51 lat, 3 dorosłych synów i jestem z tego powodu bardzo dumna. Proponuję kolejną rewolucję szczęścia ♥️
🔴 Jak jeszcze raz usłyszę, że dziś 50-tka jest nową 30-tką, to zwątpię!
🔴 To by oznaczało, że wiek nie ma barw ani różnic. Że ciągle jesteśmy takie same. Nie zmieniamy się, nie rozwijamy, nie dojrzewamy.
Z tego wynika, że trzydziestka byłaby nią przez kolejnych 30 lat! Kto potrzebuje się tak oszukiwać? 🔴 DZIŚ 50-tka jest NOWĄ 50-tką. Kropka.
🔴 40, 50, 60-tka jest po prostu NOWĄ 40, 50, 60-tką itd.‼️
🔴 Nastała NOWA ERA. Nowe czasy. Obalamy stare, nieaktualne mity i schematy.
🔴 Cudowne jest to, że dzisiaj młode kobiety są coraz bardziej świadome tego, że jeszcze kilkadziesiąt cudownych lat przed nimi!
🔴 Życie się wydłużyło, ma więcej etapów, świat się zmienia w zawrotnym tempie, a wraz z nim spektakularnie zwiększają się nasze oczekiwania i możliwości.
🔴 KOBIETA z wiekiem nie staje się przezroczysta, tylko bardziej WYRAZISTA❗
Zgadzasz się ze mną?♥️ 

 

I faktycznie. Tak jak dawniej mówiliśmy o „ryczących 40-stkach”, tak widać pani Joanna przeżywa ten stan w wieku 50 lat. Nie ważne jest dla niej, że widzą ją pracownicy, nie ważne są sprawy życia i śmierci – jest tylko radosne tu i teraz.

 

Poniżej filmik z namiętnego pocałunku Joanny i Rinke:

View this post on Instagram

HOLIDAY STARTED ☀♥️ @rinkerooyens #tuiteraz

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

fot. instagram.com/joannaprzetakiewicz/

 

 

Komentarze

Komentarze