Roksana Węgiel HIPOKRYTKĄ? Wróżby są sprzeczne z jej wartościami, ALE…!

Wróżka Anna Kempisty przepowiedziała, że Roxie rozstanie się z Kevinem Mglej. Roksana Węgiel ostro zareagowała, ale internauci zarzucili jej hipokryzję.

Przypomnijmy, że na początku 2023 r. piosenkarka ujawniła swój związek ze sporo starszym od siebie Kevinem. Zrobiła to dopiero wtedy, gdy skończyła 18 lat – można się jednak domyślić, że parą byli już wtedy, gdy Roksana Węgiel była osobą niepełnoletnią. Co więcej, Kevin Mglej ma syna z Malwiną Dubowską, a aktorka twierdzi, że została wyrzucona z domu.

 

Roksana Węgiel – wróżka

 

Po wróżbie przepowiadającej rozstanie, 18-latka przytoczyła fragmenty kodeksu wróżbity. Mowa o tym, by wróżyć tylko osobom, które o to proszą, nie ujawniać osobom trzecim swojej wróżby i się nią nie chwalić. Roxie napisała też:

 

Odniosłam się do incydentu z wróżbiarstwem tylko i wyłącznie dlatego, ze jest to sprzeczne z naszymi wartościami, wiarą i w życiu nie dalibyśmy sobie wróżyć z kart.

 

Roksana Węgiel to HIPOKRYTKA?

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Internauci jednak nie pozostawili na Roksanie suchej nitki i zarzucili jej hipokryzję:

 

Dziecko z poprzedniego związku….Rzeczywiście wiara i wartości na najwyższym poziomie….Można chociaż wiedzieć, w którym momencie w Biblii jest napisane o takich „wartościach”?

 

Ej jak chodzi o jakaś wróżkę to jest to sprzeczne z wiara a jak chodzi o związek z dzieciatym to to nie jest sprzeczne z wiara? Serio pytam🤡

 

Krzyz u faceta ktory zostawil kobiete z dzieckiem xD wasza wiara to falsz i hipokryzja

 

Roxie a cudzołóstwo jest zgodne z zasadami waszej wiary?

 

Jednak to tych komentarzy Roxie już się nie odnosiła.

 

„Zostało ci kilka miesięcy życia” Filip Chajzer usłyszał „diagnozę”!

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Komentarze

Komentarze