Dziecko i Figura

Główna

Rosati W FALI KRYTYKI! „Czy pomyślałaś o jego dzieciach, że zabierasz im ojca, a ich matce partnera?”

Weronika Rosati, samotna matka, w fali krytyki

Jakiś czas temu pisaliśmy o odważnym i bardzo osobistym wyznaniu Weroniki Rosati, która aktualnie samotnie wychowuje swoją córeczkę Elizabeth. W jednym z programów śniadaniowych, aktorka opowiedziała o swojej sytuacji i byłym partnerze.

„Społecznie i prawnie kobiety samotne, zwłaszcza te, które nie były w związku małżeńskim, są zdane na siebie. Nie są też dobrze postrzegane i to mnie zszokowało(…). Ja uważałam, że to powód do dumy, że sobie radzę. Nie my powinnyśmy się wstydzić, tylko osoby, które doprowadziły do sytuacji, że jesteśmy samotnymi mamami”- powiedziała Weronika Rosati w programie Pytanie na śniadanie.

Weronika postanowiła umieścić fragment swojej wypowiedzi na swoim oficjalnym Instagramowym koncie. Okazuje się, że ten wpis spotkał się z bardzo nieprzychylnym komentarzem, wymierzonym wprost w aktorkę. Jedna z obserwujących w dość niemiły sposób dała do zrozumienia Weronice, że sama jest sobie winna.

„Nie rób z siebie męczennicy. Czy idąc do łóżka z facetem, który ma już 6 dzieci z 2 kobietami, myślałaś o konsekwencjach? Chciałaś mieć go tylko dla siebie i swojej córki, a czy pomyślałaś o jego dzieciach, że zabierasz im ojca, a ich matce partnera? To było samolubne” – napisała obserwująca.

„8 dzieci z 4 kobietami” – zripostowała Weronika Rosati.

Weronika Rosati, samotna matka, w fali krytyki

Zobacz też: Rosati KRYTYKUJE BYŁEGO PARTNERA? „Nie my powinnyśmy się wstydzić, tylko osoby, które…”

Źródło: Instagram @weronikarosati

Źródło zdjęcia: Instagram @weronikarosati
  
Wyżej