Rosyjska stewardessa rozwiewa POPULARNY MIT na temat romansów stewardess z pilotami! „Częściej romansują z…”

Rosyjska stewardesa rozwiała na TikToku popularny mit mówiący o romansach stewardess z pilotami. Czy to prawda, że każda stewardessa chciałaby poślubić pilota, abo chociaż wdać się z nim w romans? Okazuje się, że nie.

Popularny mit

Jak zauważyła kobieta, istnieje mit, że wszystkie stewardessy marzą o poślubieniu pilota. Podobnie jak w innych zawodach, „zdarzają się” romanse biurowe w jej pracy, ale nie są one bynajmniej na porządku dziennym.

„Tak czy inaczej, romantyczna statystyka mówi, że stewardessy częściej zakochują się nie w pilotach, tylko w pasażerach. Jedna z rosyjskich stewardess a konkretnie Irina Malandina, spotkała na pokładzie samolotu swojego przyszłego męża, rosyjskiego przedsiębiorcę Romana Abramowicza” – powiedziała autorka wideo.

Czytaj też: Stewardessa wymieniła NAJBRUDNIEJSZE miejsca w samolocie podczas pandemii!

Jako inne przykłady kobieta przytoczyła małżeństwo amerykańskiej stewardessy Grace Hightower z aktorem Robertem De Niro i holenderskiej stewardessy Annity van Lersel z premierem Australii Paulem Kittingiem.

„Romanse w tej branży na pewno się zdarzają, ale to absolutna nieprawda, że każda stewardessa marzy o rozkochaniu w sobie pilota. O wiele częściej nawiązują one romantyczne relacje z pasażerami lotu, aniżeli z kapitanami samolotu, ponieważ z nimi spędzają więcej czasu i mają do nich łatwiejszy dostęp” – twierdzi na TikToku kobieta.

Źródło: TikTok

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze