RÓŻANIEC za Zenka Martyniuka! Fani ze łzami w oczach…

Złe wieści o Zenku Martyniuku. W prywatnym życiu gwiazdora nie dzieje się najlepiej… Fani zaczęli się za niego modlić!

Zamiast pociechy – same kłopoty

Ostatnie miesiące nie były dla Zenka Martyniuka łatwe. A wszystko to za sprawą jego syna – Daniela – który ma problemy z prawem – a dokładnie z narkotykami. Zenon i jego żona Danuta włożyli ogromny wysiłek w wychowanie swojego dziecka. Niestety, cały ich trud poszedł na marne, ponieważ chłopak zboczył na złą drogę i wdał się w konflikt z prawem.

Martyniuk jest załamany

Zenon jest załamany, ponieważ Daniel to jego jedyny syn i zamiast być dla artysty wsparciem i dumą, chłopak co chwilę przysparza mu nowych problemów…

„Daniel to mój jedyny syn, bardzo go kocham. Jak każde dziecko popełniał w życiu błędy, a my z Danusią jako rodzice pomagaliśmy mu je naprawiać. Ale teraz sprawa jest poważna. Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie i naszą rodzinę, dlatego postawiliśmy mu twarde warunki: ma się leczyć. Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów i wytrzymał terapię” – mówił niedawno „Super Expressowi” Zenek.

Czytaj też: UPROWADZONO syna Zenka Martyniuka! Stoją za tym…

Prosi o modlitwę

Lider Akcentu zaapelował do swoich fanów, żeby modlili się za jego i jego rodzinę. Gwiazdor ma nadzieję, że Pan Bóg wysłucha ich modlitw, a Daniel w końcu się opamięta i wyjdzie na prostą.

„Takie sytuacje zdarzają się w nie jednej rodzinie, dlatego prosimy wszystkich o wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji, modlitwę i dobre słowo. Tego nam teraz potrzeba” – prosił Martyniuk.

fani
Pixabay

Chwycili za różaniec

Zenek jak widać nie jest obojętny swoim fanom. Każdego dnia o tej samej porze spotykają się w Fan Clubie Disco Polo i odmawiają dziesiątkę różańca za lidera Akcentu i jego najbliższych.

„Tę dziesiątkę różańca świętego odmówimy w intencji Zenka Martyniuka i jego rodziny, o zdrowie i potrzebne łaski” – mówi w opublikowanym w sieci filmiku prezes Fan Clubu.

„Codziennie o godzinie 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu. Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny” – zaapelował Artur Wróbel.

Czy Daniel w końcu się opamięta i zacznie być dla swojego ojca dumą a nie kulą u nogi? Czas pokaże…

Czytaj też: Zenek Martyniuk nie posiada się z radości! ZOSTAŁ…

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Pixabay, Instagram

Komentarze

Komentarze