ROZENEK naprawdę było TO WIDAĆ mimo płaszcza! Zdjęcia.

Wkraczając szturmem do show biznesu z programem Perfekcyjna Pani Domu, Małgorzata Rozenek-Majdan prędko umocowała swoją pozycję jako jedna z czołowych celebrytek TVN-u. Swego czasu stacja starała się zrobić z Gosi drugą Magdę Gessler, oferując jej poprowadzenie Piekielnego Hotelu. Format okazał się być jednak sporym niewypałem, więc jego produkcja zakończyła się po kilku pierwszych odcinkach.

Gdy już wydawało się, że gwiazda Rozenek zaczyna powoli gasnąć, na pomoc przybyła Azja Express, w której humorki sparowanej z Radosławem Majdanem celebrytki, były jednym z głównym powodów do oglądania programu.

Gwiazda w czwartek pojawiła się na kanapie Dzień Dobry TVN przy okazji powrotu Magdaleny Lubacz z kursy w Oxfordzie, który zdobyła wygrywając trzecią edycję Projektu Lady. Rzecz jasna to jednak Gonia znajdowała się w centrum uwagi fotoreporterów czyhających na nią pod studiem. Tego poranka celebrytka postawiła na monochromatyczną stylizację w odcieniach beżu. Daleko jej jednak było do banalności – nie zważająca na niskie temperatury Gosia postanowiła odsłonić nieco uda, ku niewątpliwej uciesze paparazzi.

/pudelek.pl

Komentarze

Komentarze