Rozenek wrzuciła zdjęcie! Każdy zauważył jej odstający…

Już za kilka miesięcy Małgorzata Rozenek znów zostanie mamą. Zobaczcie pierwsze zdjęcia jej ciążowego brzuszka!

Trzeci synek

Małgorzata Rozenek zostanie już wkrótce po raz trzeci mamą. Prezenterka oczekuje przyjścia na świat synka, którego ojcem jest mąż gwiazdy – Radosław Majdan. Para nie kryje radości, że zostanie niedługo rodzicami. Dla Małgosi będzie to już trzecie dziecko, z kolei Radek dopiero zadebiutuje w roli taty.

W jednym z wpisów na Instagramie, były bramkarz przyznał, że bardzo się cieszy, że zostanie ojcem, ale z uwagi na wcześniejsze problemy Małgosi z utrzymaniem ciąży, wciąż są pełni obaw.

odstający
Instagram

„Kochani, jesteście wspaniali. Dziękuję za setki słów wsparcia i gratulacji. Jesteśmy przeszczęśliwi i tą radością podzieliliśmy się z Wami. To prawda – zwariowałem ze szczęścia, ale cały czas dmuchamy na zimne… Trzymajcie za nas wszystkich kciuki” – napisał.

Tymczasem Małgosia pokazała na Instagramie najnowsze zdjęcia ze spaceru z Radkiem. Na fotkach widać ukryty pod obszerną, kolorową bluzą sporych już rozmiarów ciążowy brzuszek. Widać, że prezenterka wprost promienieje w ciąży. Oboje z Radkiem są pełni emocji i nie mogą się doczekać swojego pierwszego wspólnego dziecka.

„Ostatnie dni przed świętami i zawsze tyle spraw do załatwienia 😅prezenty, planowanie zakupów jedzeniowych, ostatnie dekoracje świąteczne. Czy tylko mi się wydaje że doba jest dużo za krótka? 🤦‍♀️😂 ale i tak uwielbiam ten czas i cieszę się nim bardzo mocno 🌲🎅🎁😜 bo jak się później wspaniale odpoczywa 😄 miłego wieczoru kochani” – napisała pod fotkami prezenterka.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło po ich myśli. Tak przy okazji, jakie imię dla chłopca obstawiacie?

Czytaj też: Rozenek chciała TO ukryć! Na zdjęciach widać jak…

odstający
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze