Rozenek zagra w NOWYM filmie Vegi! W kogo się wcieli?

Małgorzata Rozenek szykuje się do wzięcia udziału w zupełnie nowym projekcie. Gwiazda TVN zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi. W kogo się wcieli?

Nowy projekt Rozenkowej

Małgorzata Rozenek ma już na swoim koncie prowadzenie różnych programów i popularnych show. Teraz szykuje się do wzięcia udziału w zupełnie nowym przedsięwzięciu. Gwiazda TVN zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi. Małgosia bardzo się cieszy na myśl o tym, że będzie mogla spróbować swoich sił w aktorstwie. Szczególnie raduje ją fakt, że zagra u Vegi, którego bardzo sobie ceni jako reżysera.

„Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii” – zdradziła.

Czytaj też: Vega zaskoczył wszystkich! Chce nakręcić film o…

Zagra jedną z głównych ról

Co ciekawe, Gonia zagra jedną z głównych ról w produkcji. W tym celu gwiazda zaczęła już uczęszczać na lekcje aktorstwa.

„Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca” – mówi.

Kogo zagra?

Małgosia zdradziła, że grana przez nią postać będzie całkowitym przeciwieństwem jej samej.

„Będę przeciwieństwem siebie. Sama charakteryzacja zajmuje trzy godziny. Wiele osób mnie nie rozpoznawało” – powiedziała.

Czekacie na nowy film z udziałem gwiazdy?

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Pudelek

Komentarze

Komentarze