Rusza akcja „Zobacz więcej – weekend za pół ceny”! Dlaczego warto z niej skorzystać!

„Zobacz więcej – weekend za pół ceny” – z tego po prostu trzeba skorzystać!

Już za trzy tygodnie

Już za trzy tygodnie w dniach 22-24 listopada 2019 r. odbędzie się kolejna edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Jest to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach.

Weekendowe szaleństwa taniej

Dzięki akcji możemy nawet o połowę taniej skorzystać z setek atrakcji turystycznych w naszym kraju. Jest ona dostępna dla każdego. Wystarczy tylko dokonać rezerwacji interesującej nas oferty.

weekend
Pixabay

Nie tylko dla turystów

Prowadzisz biznes turystyczny lub okołoturystyczny? To świetnie! Możesz wziąć udział w akcji i wypromować swoją ofertę hotelową, gastronomiczną, czy kulturową. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym.

Pomysłodawcy projektu

Pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od pięciu edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

Lista Partnerów

Lista Partnerów każdej z edycji jest przedstawiana na około 2-3 tygodnie przed planowanym weekendem. Akcja odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią.

Gdzie można znaleźć oferty?

Na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl, w zakładce „Znajdź ofertę” znajduje się lista partnerów projektu, wraz z wyszukiwarką oraz mapą z umiejscowionymi obiektami.

Życzymy wam wielu niezapomnianych wrażeń podczas podróży po naszym pięknym kraju!

Czytaj też: POJECHALI na EKSKLUZYWNE WAKACJE. Na miejscu zastali ŚLADY KRWI na PRZEŚCIERADLE i OBRZYDLIWE…

Źródło: Polskazobaczwiecej.pl

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze