Ruszają OBOZY The Voice Kids Camp!  Wiemy, KTO może wziąć w nich udział!

Już w te wakacje po raz pierwszy odbędą się obozy The Voice Kids Camp!

Program The Voice Kids w TVP 2 bił rekordy popularności, a jego finaliści i zwycięzcy stali się gwiazdami muzyki. Teraz organizowane będą obozy The Voice Kids Camp, na których dzieci i młodzież będą mogli doskonalić swoje wokalne umiejętności. Na The Voice Kids Camp uczestnicy spotkają też Roksanę Węgiel, Zuzę Jabłońską czy boysband 4Dreamers, w którego skład wchodzą finaliści pierwszej edycji The Voice Kids.

to tu odbędą się obozy The Voice Kids Camp – fot. facebook.com/hotelatut/

 

Kto może pojechać na  The Voice Kids Camp? Jak się okazuje, organizatorzy nie mają szczególnych wymagań dotyczących umiejętności wokalnych, a jedynym ograniczeniem jest przedział wiekowy tj.  8-16 lat. Z oferty obozów może skorzystać aż kilkaset osób, bo zaplanowano pięć 10-dniowych turnusów, które odbędą się w lipcu i sierpniu, a w każdym obozie weźmie udział od 70 do 90 osób.

strefa basenów – fot. facebook.com/hotelatut/

 

Obozy odbędą się w luksusowych warunkach, w 4* hotelu ATUT w Licheniu Starym (woj. wielkopolskie), a w programie przewidziano bardzo ciekawe zajęcia –  z tańca, wokalu, stylizacji i wizażu.

posiłki – fot. facebook.com/hotelatut/

 

The Voice Kids Camp to ciekawa oferta, ale też dosyć kosztowna. Za udział naszego dziecka zapłacimy 2799 zł. co obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i zajęcia.


Więcej informacji na stronie: The Voice Camp, zgłoszenia pod adresem mailowym thevoicecamp@magicrecords.pl lub pod numerem telefonu 723 991 861.

***

fot. thevoicecamp.pl, facebook.com/hotelatut/

Komentarze

Komentarze