Scena z Rodzinki.pl oburzyła wszyskich! Widać było jak Kożuchowska…

Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) w serialu „Rodzinka.pl” jest wspaniałą babcią dla swojej wnuczki i chce dla niej jak najlepiej. Niestety, w wychowywaniu dziecka łatwo jest popełnić błąd, który może nas potem wiele kosztować… Co takiego zrobiła Boska? Czy Tomek (Maciej Musiał) i Magda (Olga Kalicka) jej to kiedyś wybaczą?

Posłodziła kaszkę dla dziecka

Każda babcia chce dla swoich wnuków jak najlepiej. Lubi jak są ciepło ubrane, najedzone i mają okazję do zabaw i psot. Babcie nie liczą kalorii ani ilości zużytego cukru. Boska nie spodziewała się jednak, że dojdzie do takiej afery z powodu… tylko jednej, małej łyżeczki cukru.

W ogniu krytyki

Zachowanie Boskiej znalazło się właśnie w prawdziwym ogniu krytyki. Joanna Dronka-Skrzypczak, autorka książek, która współpracuje z dietetykami, powiedziała, że postanowienia rodziców powinny być świętością dla dziadków. Niestety, dziadkowie myślą, że im więcej cukru dadzą swoim wnukom, tym będą one szczęśliwsze.

„Jest tam motyw babci (Pani Kożuchowska), która chyba po tym, jak została babcią upadła i mocno uderzyła się w głowę. (…) Fajnie pokazana moim zdaniem reakcja mamy dziecka wyrażająca dezaprobatę. Konflikt powszechny na linii rodzic-dziadkowie, więc patrzę w komentarze. A tam prawie żadnych pozytywnych reakcji na młodą matkę, która chce żywić swoje dziecko z sensem i bez cukru od pierwszych miesięcy życia. Zero zrozumienia i wsparcia” – napisała w sieci Joanna Dronka-Skrzypczak, autorka książek, która współpracuje z dietetykami.

Dodała, że dziadkowie powinni ograniczyć podawanie dzieciom słodyczy, tak jak robią to rodzice maluchów.

„I nie, to nie jest „od okazji”, „czasami”. To jest notoryczne, częste i niestety, jak widać zupełnie nadal oczywiste, że babcia i dziadek dziecku cukier dawać mogą i już. Wiele się jeszcze musi zmienić. Ja chcę tylko powiedzieć rodzicom – nie, nie jesteście nienormalni, że ograniczacie dziecku „słodkości” – napisała.

A jakie jest wasze zdanie w tej kwestii?

Czytaj też: Ale WPADKA! Małgorzata KOŻUCHOWSKA na festiwalu OFF CAMERA pojawiła się w… (FOTO)

Zrzut ekranu

Źródło: Zdrowie.wprost.pl

Zdjęcia: Screen

 

Komentarze

Komentarze