Schudł 20 kilogramów w trzy miesiące! Zdradził swój sekret!

Mieszkaniec indyjskiego miasta Jamui w stanie Bihar był tak bardzo zmęczony drwinami z powodu swojej nadwagi, że postanowił schudnąć. Mężczyzna w ciągu zaledwie trzech miesięcy zrzucił aż 20 kilogramów. Md Asad Quayam zdradził sekret swojego sukcesu w rozmowie z portalem internetowym The Times of India.

Uwielbiał jeść

22-letni aktor i model Md Asad Quayam, znany również jako Sam, był smakoszem i często delektował się różnorodnymi przysmakami i przekąskami. Nic dziwnego, że stopniowo przybierał na wadze. Z biegiem czasu zauważył, że ma rozstępy na całym ciele. Quayam nie akceptował swojej tuszy i bardzo często był wyśmiewany przez innych. W szczytowym momencie nie mógł nawet sam zawiązać sznurówek.

Postanowił schudnąć

Zmęczony nieustannym wysłuchiwaniem drwin, postanowił zmienić swoje życie i schudnąć. Quayam zaczął ściśle kontrolować swoją dietę, chodzić i biegać dziesięć kilometrów każdego ranka, poruszać się więcej w ciągu dnia i wykonywać wszystkie prace domowe samodzielnie. Wieczorami zaś ćwiczył z profesjonalnym trenerem na siłowni.

Czytaj też: Dieta pudełkowa – wady i zalety

„Uważam, że utrata wagi to w 70 procentach dieta i w 30 procentach ćwiczenia. Wiem o tym, ponieważ kiedyś próbowałem schudnąć bez diety i to nie zadziałało. Dlatego uważaj na to, co jesz i ćwicz co najmniej trzy lub cztery razy w tygodniu. Upewnij się też, że śpisz co najmniej sześć do ośmiu godzin dziennie i pijesz dużo wody ”- powiedział Kiam.

Aby utrzymać formę, ogląda motywujące filmy

„Naprawdę podoba mi się mój nowy styl życia i chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pozostać taki, jaki jestem teraz” – podkreślił.

Źródło: The Times of India

Zdjęcie: The Times of India

Komentarze

Komentarze