Dziecko i Figura

Główna

Schudła 64 KILOGRAMY! Zobacz NIESAMOWITĄ METAMORFOZĘ młodej Australijki!

Josephine Desgrand, ważyła 127 kilo, niesamowita metamorfoza

Josephine Desgrand pochodząca z Australii wiele lat zmagała się z uciążliwą otyłością. Nie wiedziała gdzie szukać motywacji, która mogłaby pomóc jej osiągnięciu upragnionej sylwetki. Pewnego dnia dziewczyna natknęła się na zdjęcia szczupłych modelek na Instagramie i postanowiła drastycznie zmienić swoje dotychczasowe życie.

W wieku 16 lat Josie zrezygnowała z picia niezdrowych napojów i spożywania pustych kalorii. Piła odpowiednią ilość wody i zmieniła radykalnie swoją dietę. Swoją drogę po szczęście rozpoczynała z wagą 127 kilogramów!

Osobą, która szczególnie kibicowała Josie był jej tata Mark. Poinformował córkę o tym, że również chce zmienić swoją sylwetkę i podobnie jak Josie, diametralnie zmienił tryb życia. Dotychczasowe posiłki zmienił na zdrową dietę, a wysokokaloryczną colę zamienił na wodę mineralną.

„Rywalizowaliśmy ze sobą, a to motywowało nas oboje do robienia dodatkowych postępów” – wspomina z uśmiechem Josie Desgrand.

Josie na bieżąco monitorowała postępy, które stawały się coraz bardziej widoczne. Zapisywała aktualne wymiary ciała i fotografowała co jakiś czas swoją sylwetkę. Po pewnym czasie postanowiła założyć konto na Instagramie, by móc motywować inne osoby do działania. Walczyła z kilogramami i jednocześnie inspirowała swoich obserwujących. Fani, którzy śledzą jej konto gratulują Josephine wytrwałości i proszą, by dzieliła się z nimi przepisami na zdrowe posiłki. Aktualnie dziewczyna waży 63 kilogramy i wygląda naprawdę niesamowicie!

Josephine Desgrand, ważyła 127 kilo, niesamowita metamorfoza

Zobacz też: Schudła 33 KG W 9 MIESIĘCY. Tak teraz wygląda jej BRZUCH, UDA i BIUST

Źródło: Instagram @nolongerfatjosie

Źródło zdjęcia: Instagram @nolongerfatjosie

  
Wyżej