Dziecko i Figura

Główna

SENSACJA w programie „Rolnik szuka żony”! Jakub zdecydował, że…

sensacja

Sensacja! Rolnik Jakub zdecydował, że…

Finałowy odcinek show

Już w najbliższą niedzielę zobaczymy finałowy odcinek szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Jednym z uczestników show jest 43-letni rolnik o imieniu Jakub. Zgłaszając się do programu mówił, że od wielu lat doskwiera mu samotność i nie może znaleźć w swoim życiu drugiej połówki. W końcu natrafił na Anię i od razu zapałał do niej wielką sympatią.

Zdecydował, że „to TA”

Do swojej posiadłości Jakub zaprosił jednak dwie kobiety, ale konkurentka Ani szybko została odprawiona do domu i od tego czasu rolnik przebywał już tylko w towarzystwie Ani. Nie musieliśmy długo czekać, aż narodzi się między nimi gorące uczucie, które ponoć trwa do dziś.

Czytaj też: SENSACJA w programie „Rolnik szuka żony 6”. Decyzja Seweryna SZOKUJE!

Narodziny uczucia

„Ona robi ze mną co chce i to jest miłe. Chciałbym, żeby to szczęście trwało”  – zwierzał się w programie Jakub.

Ania nie pozostała mu dłużna mówiąc, że jej „serce zaczęło mocniej bić do Jakuba”.

W ostatnim odcinku przyjaciele Jakuba mieli okazję poznać Anię i nie ukrywali, że zrobiła na nich bardzo pozytywne wrażenie.

„Ania świetnie pasuje do Kuby. Jakub się zmienia, inaczej rozmawia, widać ten uśmiech i to szczęście, które mu towarzyszy” – powiedział przyjaciel rolnika.

„Wystarczy na niego popatrzeć, żeby wiedzieć, że  przynajmniej dla niego to jest to” – dodał kolejny.

Wciąż razem

Jak się okazuje, para wciąż jest ze sobą po programie! Ostatnio byli razem widziani w poznańskiej hali widowiskowej, w której bardzo szybko zostali rozpoznani wśród tłumu ludzi. Anna i Jakub siedzieli na widowni zapatrzeni w siebie jak dwa gołąbki i nie szczędzili sobie czułości.

Miłośnicy popularnego show piszą wprost, że to najsympatyczniejsza para szóstej edycji „Rolnik szuka żony”! Wróżą im też rychły ślub!

Czy doczekamy się kolejnego ślubu wśród uczestników „Rolnika”? Wszystko na to wskazuje!

Źródło: Rewia

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej