SKANDAL w Danii! Dorośli pokazywali W TELEWIZJI dzieciom swoje genitalia!

W jednym z duńskich kanałów telewizyjnych dla dzieci, dorośli pokazywali maluchom swoje genitalia. O bulwersującej sprawie pisze amerykański “The New York Times”.

Pokazali się nago przed dziećmi!

W ramach popularnego programu telewizyjnego dla dzieci “Ultra Strips Down”, pięć dorosłych osób wystąpiło zupełnie nago na oczach małych widzów. Dzieci miały zadawać im pytania dotyczące dojrzewania i owłosienia na ciele.

Program powstał “w celach edukacyjnych”

Twórcy programu twierdzą, że show powstało w celach edukacyjnych, a także miało na celu walkę ze wstydem i stworzenie ciało-pozytywnej atmosfery. Zauważają, że dzięki temu dzieci będą w stanie lepiej poradzić sobie z presją mediów, które promują nierealne ciała.

“Nasz program ma na celu przeciwdziałanie mediom społecznościowym, które bombardują młodych ludzi obrazami idealnych ciał. Chcieliśmy przekazać dzieciom następujący komunikat: „Tak wyglądają normalne ciała” – powiedział jeden z twórców show.

Czytaj też: SZOKUJĄCE słowa prawnuczki Gucciego! Była WYKORZYSTYWANA SEKSUALNIE przez swojego…

genitalia
NYT

Dzieci zadawały dorosłym pytania

Najpierw niechętnie, później nieco bardziej entuzjastycznie, dzieci ze szkoły w Orestad w Kopenhadze zadawały dorosłym pytania typu: „W jakim wieku wyrosły Ci włosy w dolnej części ciała?”, „Czy rozważasz usunięcie tatuaży?”, „Czy jesteś zadowolony z intymnych części swojego ciała?”…

Jeden z uczestników, Martin, odpowiedział, że nigdy nie miał „negatywnych myśli” o swoich intymnych częściach ciała. Inny mężczyzna, również o imieniu Martin, przyznał, że kiedy był młody, martwił się rozmiarem swojego penisa.

“Na szczęście wszystko zmieniło się z czasem i całkowicie siebie zaakceptowałem” – powiedział.

genitalia
NYT

Sprzeciw duńskiego polityka

Sprawę bardzo ostro skrytykował czołowy członek prawicowej Duńskiej Partii Ludowej, Peter Skaarup, który powiedział, że uważa, że program ​​„Ultra Strips Down” „deprawuje dzieci”.

„Jest zdecydowanie za wcześnie na takie rzeczy. Dzieci muszą się tego nauczyć we właściwym czasie” – powiedział, dodając, że tego typu informacje powinny być przekazywane przez rodziców lub szkołę, „a nie przez kanał dla dzieci, który zrobił to w wyjątkowo wulgarny i szokujący sposób”.

A jakie jest Wasze zdanie?

Źródło: Nytimes.com

Zdjęcia: Pixabay, Nytimes.com

Komentarze

Komentarze