Sławomir Świerzyński zdradził na kogo odda głos w wyborach! Poprze…

Już w najbliższą niedzielę – 12 lipca – odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w których zmierzą się ze sobą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Na kogo odda głos lider zespołu Bayer Full – Sławomir Świerzyński? Znany discopolowiec zdradził to w rozmowie z „Super Expressem”!

Wybory 2020

Już 12 lipca Polacy wybiorą nowego prezydenta RP. O urząd ten starają się Andrzej Duda oraz prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski. Na kogo odda swój głos lider zespołu Bayer Full – Sławomir Świerzyński? Muzyk zdradził w rozmowie z „Super Expressem”, że w najbliższą niedzielę zamierza poprzeć ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudę.

Czym tłumaczy swój wybór?

„Popieram Andrzeja Dudę. Będę na niego głosował, bo jego program polityczny odpowiada mi bardziej” – zdradził w wywiadzie dla tabloidu Świerzyński.

Czytaj też: Kto wygra wybory? Jasnowidz Wojciech Glanc JUŻ WIE!

wyborach
IG

Na kogo zagłosuje Maja Ostaszewska?

„Super Express” zadał to samo pytanie znanej polskiej aktorce – Mai Ostaszewskiej. Gwiazda przyznała, że odda swój głos na kandydata Koalicji Obywatelskiej – Rafała Trzaskowskiego.

„Będę głosowała na Rafała Trzaskowskiego i mówię to z przyjemnością. Ma ogromne doświadczenie w polityce zagranicznej, a to w przypadku funkcji, która miałby objąć, jest bezcenne” – powiedziała aktorka.

Wybory prezydenckie odbędą się już w najbliższą niedzielę. Czy znów padnie rekord frekwencji?

Czytaj też: Piotr Żyła ujawnił na kogo głosował w wyborach! Fani w szoku!

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze