Słynna piosenkarka spędza czas na Zanzibarze! NIE UWIERZYSZ CO ZROBIŁA!

Natalia Kukulska wybrała się na wakacje w malownicze miejsce, jakim jest Zanzibar. Aby pochwalić się internautom, opublikowała zdjęcie, na którym… 

Natalia Maria Kukulska to polska piosenkarka, autorka tekstów i producent muzyczny. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Debiutowała w 1986 albumem studyjnym pt. Natalia, który zawierał piosenki skierowane do dzieci, w tym przebój „Puszek-okruszek”.

Na zdjęciu Natalia pozuje ze swoją rodziną – mężem i córką. W tle rozciąga się malowniczy krajobraz Zanzibaru i jego błękitnych, nieskazitelnych wód. Całe zdjęcie jest bardzo rodzinne, tym bardziej, że to właśnie na nim Natalia całuje się ze swoim mężem! Widać, że piosenkarka wypoczywa i spędza wspaniałe chwile w gronie najbliższych w tych trudnych czasach spowodowanych pandemią.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Internauci rozmarzyli się i rozpłynęli w marzeniach o egzotycznych wakacjach! Życzą Natalii i jej rodzinie udanego wypoczynku!

Kochani, pięknie🤩Wypoczywajcie tam, cieszcie się sobą i tym miejscem. Chwila w innej, bajkowej rzeczywistości teraz- bezcenna!

Ale bajka ❤️

Piękne zdjęcie ❤️

😍😍😍 Marzenie 🙏🏻

Wypoczywajcie na tej cudnej wyspie! ❤️😍

Fot. instagram.com/natalia.kukulska

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Lewandowscy w opałach! Są zastraszani, a ON żąda od nich 20 milionów!

Komentarze

Komentarze