Śmierdząca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Marzena Rogalska pokłada się ze śmiechu!

Prowadzący program „Pytanie na Śniadanie”, który jest nadawany na żywo, muszą się liczyć z różnymi zaskakującymi sytuacjami.

Tak też było w trakcie niedzielnego (24.01.2021) wydania „Pytania na Śniadanie”. Tym razem gospodarzami była ulubiona para prowadzących czyli Marzena Rogalska i Tomasz Kammel. I to właśnie im trafiła się ta niezbyt przyjemna sytuacja.

 

Do studia zaproszono dwie panie, które miały uczestniczyć w rozmowie na temat psów rasy chihuahua. Właścicielki piesków zasiadły na kanapie, a Tomasz Kammel położył się na dywanie, by być bliżej zwierzaków. Wtedy nastąpiła „katastrofa”! Jeden z chihuahua zaczął załatwiać się w studio.

 

A tu jest kupa robiona. Proszę Państwa program na żywo, no wszystko się musiało zdarzyć – komentował Kammel.

 

No ale dlaczego Tomciu nie leżysz, leż dalej, proszę leż hahaha! – Marzena Rogalska pokładała się ze śmiechu – Twoje spojrzenie…!

 

Proszę Państwa no i piszemy historię. Kiedyś kura zrobiła to w jednym z naszych programów w telewizji na stole, a ta dziewczyna (pies – przy red.) zrobiła to tutaj. Olaf, to Mrówka czy ty? – pytał Tomasz.

 

Mrówka – odpowiedziały właścicielki

 

chihuahua robi to na dywanie – https://pytanienasniadanie.tvp.pl/

 

W dalszej części programu można było dowiedzieć się więcej na temat charakteru psów rasy chihuahua, ich żywienia i wychowania.

Całe nagranie na stronie pytanienasniadanie.tvp.pl

 

>>>Sonia Bohosiewicz rozmawiała z psem przez telefon. Nie wszystko przebiegło tak, jak planowała!

Komentarze

Komentarze