SMUTEK u LEWANDOWSKICH! Przeczytaj OŚWIADCZENIE, jakie Anna i Robert wydali w sprawie…

Koniec milczenia Lewandowskich. Zdecydowali się wydać oświadczenie.

Choć ta sprawa wynikła już kilka miesięcy temu, to Anna i Robert dopiero teraz zdecydowali się wydać oświadczenie. Na instagramie u Lewandowskiej pojawiło się smutne zdjęcie, tej zawsze radosnej pary, i komentarz do tego, czego ostatnio padli ofiarą:

 

„⚠️OSZUSTWO⚠️STOP✋✋✋
W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek.

Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy.
Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO.

Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań.

Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom.”

 

I faktycznie, w ostatnim czasie w social mediach dało się zauważyć reklamy produktów i usług rzekomo firmowanych przez Annę czy Roberta. Fani Lewandowskich zapewne nie dali się nabrać bo – jak pisze jedna z osób komentujących to oświadczenie:

 

„Aniu, ja wychodzę z założenia, że jeśli sami o tym nie informowaliście na swoich kontach społecznościowych to nie jest to ‚od Was’. I to chyba najlepsze wyjście…”

 

Wielu jednak pewnie uwierzyło w fejkową reklamę sądząc, że jest to produkt czy usługa promowane przez słynną parę.

 

„Jakie to musi być strasznie irytujące, dołujące i bardzo stresujące widzieć lub słyszeć siebie w czymś w czym nie brało się udziału… jak ktoś bezprawnie wykorzystuje wizerunek osób które nawet nie są tego świadome.Współczuję osobom publicznym takiego traktowania.” – pisze jedna z fanek Anny.

 

Dołączamy się do apelu Anny oraz Roberta i prosimy o czujność a także weryfikację podejrzanych reklam.

Czytaj także: UWAŻAJ na te linie LOTNICZE! Oszukują KLIENTÓW przy ZAKUPIE BILETU!

 

 

fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Komentarze

Komentarze