Sny, których nie warto ignorować – te symbole zwiastują problemy!

Nie każdy wierzy w znaczenie marzeń sennych, a wielu z nas rzadko się cokolwiek śni. Czasem jednak budzą nas koszmary, o których długo nie możemy zapomnieć. Oto najczęściej pojawiające się symbole w snach, które zwiastują nieszczęście.

Mętna lub wzburzona woda

Brudna woda wyraża niedobre zjawiska w naszej psychice, często związane są z brakiem pewności siebie, problemem z akceptacją własnego wyglądu i zachowania, a także symbolizuje negatywne cechy naszego charakteru. Mętna woda to ostrzeżenie naszej psychiki przed przemęczeniem i depresyjnymi myślami. Może symbolizować męczące nas poczucie winy, może ostrzegać przed obłudnymi ludźmi w towarzystwie. Jeżeli woda we śnie jest wzburzona, zapowiada burzliwy okres w życiu, wypełniony troskami i problemami.

Walka

Walka może symbolizować konflikt wewnętrzny naszej osobowości, rozdartej sprzecznymi cechami i potrzebami.  Jeżeli jesteśmy uczestnikami walki, zapowiada to nachodzące problemy. Niekiedy jest to zapowiedź choroby.

Upadek

Sny o upadku symbolizują problemy, które czekają na nas w dalszym życiu. Upadek z dużej wysokości symbolizuje nieszczęście, w którym poniesiemy duże straty. To zapowiedź zaskoczenia i rozczarowania. Widok kogoś spadającego może oznaczać wrogów i zawistników. Potknięcie się zapowiada nadchodzące przeszkody w dążeniu do celu.

Tonięcie

Sen o topieniu się może wskazywać, że giniemy w nadmiarze obowiązków lub burzliwych wydarzeń, co zwiastuje dużo stresu. Często jest to ostrzeżenie przed zagrożeniami i nieszczęściami, a także przed złą kondycją organizmu.

Wypadające zęby

Gdy śnimy o wypadających lub zepsutych zębach, może zwiastować to nadchodząca chorobę. Wyrywanie zębów i ból oznacza, że skończy się jakaś relacja.

Śnieg

Sen o śniegu przestrzega przed problemami emocjonalnymi. Symbolizuje tłumienie swoich uczuć, brak chęci na nowe relacje, wskazuje także na wygasające uczucia w obecnym związku.

Ogień

Sen o ogniu często traktowany jest jako ostrzeżenie przed troskami i problemami. Poparzenia we śnie symbolizują, że ktoś na kim nam zależy, zawiedzie nas i stracimy do niego zaufanie. Taki sen ostrzega przed pochopnym i nieprzemyślanym zachowaniem.

Przepaść

Stanie na skraju przepaści ostrzega często, że grozi nam „wpadnięcie” w tarapaty. Zsuwanie się w przepaść to jeszcze silniejszy sygnał, który oznacza, że nie uda nam się uniknąć kłopotów. Spadanie w przepaść symbolizuje nadchodząca katastrofę w życiu osobistym, której nie da się już powstrzymać.

Komentarze

Komentarze