Straszne! Polskie DZIECI będą uczone MASTURBACJI?! To pomysł Prezydenta, który…

Kila dni temu w Warszawie została podpisana Deklaracja LGBT.

 

Znalazły się w niej również kontrowersyjne zapisy dotyczące edukacji seksualnej malutkich dzieci. I co gorsza, ta edukacja będzie się odbywała właśnie w duchu LGBT! Jest to bowiem edukacja zgodnie z wytycznymi WHO, które dla wielu z nas są nie do przyjęcia! W Deklaracji podpisanej przez prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego czytamy:

 

„Wprowadzenie edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej w każdej szkole, uwzględniającej kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej, zgodnej ze standardami i wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).”

 

Już najmniejsze dzieci, w wieku od 0 do 4 lat będą wyrażać własne potrzeby poprzez „zabawę w lekarza”. Następnie dzieci w od 6 do 9 lat będą się uczyły na temat antykoncepcji, seksu w internecie i masturbacji. A do 12 roku życia poznają także różne sposoby wyrażania swojej seksualności.

 

W Deklaracji padają także słowa, które można uznać za cyniczne, bo odwracają sytuację, wymuszając tolerancje, dla czegoś, co nie jest normalne.

 

„Młodzieży często przekazywany jest obraz seksualności człowieka sprzeczny z obecnym stanem wiedzy naukowej. Podobnie ignorowane są kwestie równościowe i antydyskryminacyjne. Warszawa, jeśli ma ambicje zapewniać swoim młodym mieszkankom i mieszkańcom edukację na miarę XXI wieku, musi to zmienić. Zapewnienie adekwatnej, prowadzonej w angażujący sposób i odpowiadającej na potrzeby młodzieży edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej w stołecznych szkołach, zgodnej ze standardami WHO, będzie jednym z celów Urzędu m.st. Warszawy.”

 

W odpowiedzi na podpisana przez Trzaskowskiego Deklarację, natychmiast pojawiły się głosy sprzeciwu. Krystyna Pawłowicz na Twitterze napisała:

 

„Panie TRZASKOWSKI,antycywilizacyjna „deklaracja” jest pana PRYWATNĄ spr.
PODLEGA pan KONSTYTUCJI PL i ma OBOW.
respektować pr.rodziców do wychow.dzieci,wolność gospod.,kompetencje demokrat.wybr. org. państwa i pols.kod kult-hist
RODZICE,brońcie godności swych dzieci od zarazy!”

 

Jednocześnie powstał Ruch 4 marca powołany przez Fundację Mamy i Taty i będący sprzeciwem wobec postanowień Deklaracji LGBT. Czy działania Ruchu przyniosą efekty i zapisy Deklaracji NIE wejdą w życie? Mamy taką nadzieję, bo chcemy chronić nasze dzieci.

 

Całą Deklarację możesz przeczytać TUTAJ

 

fot. pixabay

Komentarze

Komentarze