Syn Idy Nowakowskiej zachwycił internautów! „Piękne świadectwo”

33-letnia Ida Nowakowska od 2015 roku jest żoną Jacka Herndona, z którym ma syna Maksymiliana Marka urodzonego w maj 2021 r.

Gwiazda „Pytania na Śniadanie” podkreśla, że jest osobą wierzącą i nie wstydzi się tego okazywać. Nic więc dziwnego, że w Boże Narodzenie, zamiast koncentrować się na świątecznych dekoracjach, pierniczkach, karpiu czy prezentach, Ida Nowakowska pokazała coś zupełnie innego.

 

https://www.instagram.com/idavictoria/

 

Na swoim profilu prezenterka TVP zamieściła filmik, na którym widać jak ona sama czyta Biblię – zapewne był to fragment dotyczący narodzin Jezusa. Pokazała też, jak jej syn odwiedza świąteczną szopkę oraz scenkę przy stole.

I właśnie ten fragment najbardziej poruszył internautów. Najprawdopodobniej był to moment przed rozpoczęciem wieczerzy wigilijnej – na sole były czyste nakrycia i sianko, a mały Maksymilian robił znak krzyża.

 

Piękne świadectwo i widok maluszka chłonącego Bożą obecność ❤️😇

 

Pięknie się patrzy na Maksia robiącego znak krzyża i chłonącego wiarę! 🧡 to ważne, aby w tych czasach przekazywać Ją, bo niestety jest to coraz rzadsze.. 🤍

 

Maksio robiący znak krzyża to najlepsze co dzisiaj zobaczyłam 🤍 Błogosławionych Świąt kochani

 

Pani Ido widzę,że wspaniale wychowuje Pani Maksia. Cudny chłopczyk. Niech wasza Rodzinke Bog ma pod opieką kazdego dnia 🙏❤️życze Wam błogosławionych,pełnych nadziei, radości i pokoju Świat🎄

– zachwycali się internauci.

 

Z pewnością wielu Polaków pamięta takie Wigilie, gdzie czytało się Biblię i robiło znak krzyża. I jak widać – w niektórych domach nadal jest taka właśnie tradycja.

Polska tancerka ZAPLĄTAŁA się w lampki choinkowe! Zgadnij, w jakim celu?!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Komentarze

Komentarze