Synek gwiazdy „Idola” WALCZY O ŻYCIE! Lekarze zarazili go…

Niespełna miesięczny synek gwiazdy „Idola” Casey Goode walczy o życie po tym, jak lekarz zaraził chłopca koronawirusem. W jakim jest teraz stanie?

Kim jest Casey Goode?

Casey Potter Carlson Goode, bardziej znana jako Quigley, to amerykańska piosenkarka mieszkająca w Los Angeles w Kalifornii. W 2009 roku artystka brała udział w amerykańskim „Idolu”, w którym zaśpiewała utwór „A Thousand Miles” Vanessy Carlton. Casey przeżywa obecnie prawdziwy rodzinny dramat, ponieważ okazało się, że jej nowo narodzony synek Max ma koronawirusa.

Czytaj też: Donald Trump BOI SIĘ o swoje życie! „Czy skończę, jak…?

synek
IG

„Max uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 w sobotę rano” – czytamy pod postem na Instagramie ukazującym piosenkarkę w masce i jej małego synka Maksymiliana.

„Zabraliśmy go do izby przyjęć po tym, jak dostał wysokiej gorączki w środku nocy. Otrzymaliśmy potwierdzenie, że był narażony na bezpośredni kontakt z lekarzem, który opiekował się nim na początku tygodnia. Niestety, ten lekarz miał koronawirusa” – napisała artystka.

synek
IG

Była w szoku

Goode dodała, że ​​diagnoza była „całkowitym szokiem” dla niej i jej męża, Alexa Goode’a. Powiedziała, że ​​„obecnie przechodzi kwarantannę z Maxem”.

„Traktują mnie tak, jakbym została zdemaskowana i prawdopodobnie również jestem pozytywna, chociaż jeszcze nie wykazuję żadnych objawów. Proszę, wyślij dobrą energię do naszego małego chłopca, aby szybko wyzdrowiał. Nie wiem, co będzie dalej… ale na pewno będę przez jakiś czas offline”.

Para powitała na świecie synka we wrześniu.

Źródło: CNN

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze