Szaleństwo w rodzinie Kardashian. Trzy siostry spodziewają się DZIECKA. Wielkie BABY SHOWER!

Rodzina Kardashian słynie ze swojej kontrowersyjności. Ich losy możemy śledzić w reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Wśród pięciu sióstr, aż trzy z nich spodziewają się dziecka! To przypadek czy chwyt marketingowy z ich strony?

 

Zarówno Kylie Jenner (najmłodsza z sióstr), Khloe Kardashian i Kim Kardashian zostaną niedługo mamami. Kim Kardashian posiada już dwójkę dzieci Saint i North. A jej kolejne dziecko przybędzie na świat za sprawą surogatki!

 

 

 

 

Kim Kardashian z okazji przyjścia na świat zorganizowała huczne baby shower [baby shower- z ang.  to przyjęcie na cześć dziecka, które lada dzień ma pojawić się na świecie. Zwyczaj organizowania imprezy dla przyszłej mamy z brzuszkiem przywędrował do Polski z Ameryki.] Na imprezie pojawiły się też inne gwiazdy. Zobaczcie jak pięknie wyglądały dekoracje, które celebrytka przygotowała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzeba przyznać, że dekoracje z japońskiej wiśni robią ogromne wrażenie! Kim nie przepuściła okazji i w trakcie baby shower rozdawała próbki swoich nowych perfum. Kim zdecydowanie wie jak kręcić biznes!

 

P.J.

źródło: people.com, snapchat, instagram

Komentarze

Komentarze