Szczęśliwa Marcelina Zawadzka: „chcę z zachwytem i radością powiedzieć że…”!

Marcelina Zawadzka kilka dni temu świętowała swoje 32 urodziny.

Miss Polonia 2011, modelka i prezenterka urodziła się 25 stycznia 1989 roku. Co prawda od urodzin minęło już trochę czasu, ale dopiero teraz Marcelina Zawadzka zamieściła post na ten temat. Przede wszystkim była wdzięczna za życzenia i za prezent w postaci kota!

 

Dokładnie tydzien temu były moje urodziny 🧟‍♀️😂🎂☄️
Dziękowałam Wam już kilka razy na instastory ale i w poście postanowiłam to zrobić. Dzięki Wam wiem ze prowadzenie tego profilu i wrzucanie, udostępnianie swojego życia ma sens. Życzenia wariackie, miłe i kozackie! Jesteście świetni! Umiecie tez robić kapitalne niespodzianki … jak np Kot Rycki Martin Pawlo Zawadzki wjechał jako nowy współlokator🐱🐈🐯 #danke 🙃😍

 

Jednak korzystając z okazji, Marcelina podzieliła się też wiadomością dotyczącą swoich… zębów!

 

To jest tez moment, w którym chce z zachwytem i radością powiedzieć ze skończyłam noszenie aparatu na zęby 🦷👄💋. Może to dziwnie ze mówię o tym teraz ale mówię szczere! Tyle lat noszenia, może nie męczenia 😉 ale napewno wyrzeczenia i włożonej energii (…)
Czemu o tym mówię bo w dzień urodzin -postawiliśmy kropkę i skończyliśmy ten uśmiech 😂😁😁😁 (od razu wyprzedzam Wasze pytania – zęby są moje to nie licówki 😘.

 

Pewnie każdy, kto kiedyś nosił aparat na zębach doskonale zrozumie Marcelinę!

 

Zobacz też: W dzieciństwie Chodakowska była z tego powodu wyśmiewana. Pokazała zdjęcia!

Komentarze

Komentarze