Szczury na twarzy, głowie i brzuchu Anji Rubik! (DUŻO ZDJĘĆ)

Wielu z nas szczury kojarzą się naprawdę źle – jako przerażające szkodniki wyskakujące nagle nie wiadomo, skąd.

Na drugim biegunie są osoby, które lubią szczury i traktują je jak domowych pupili. Trudno powiedzieć, po której stronie opowiada się Anja Rubik. Jednak pewne jest, że zgodziła się na sesję z udziałem tych zwierząt.

 

Rok 2020 zmusił nas do dostosowania się i dostrzeżenia potrzeby zmiany statusu quo. Są to pierwsze szczurki w historii tej prestiżowej publikacji [Vouge] i jestem zaszczycona, że mogłam się podzielić sesją z tymi niesamowicie inteligentnymi zwierzętami. Uczcijmy ostatni miesiąc Chińskiego Roku Szczura, otwierając nasze umysły i przełamując stereotypy dotyczące tych zwierząt.

 

Jeśli ktoś boi się szczurów, to zdjęcia jakie pokazała Anja Rubik mogą robić przerażające czy też odrażające wrażenie. Modelka jednak twierdzi, że zwierzaki były oswojone:

 

Moi bohaterowie sesji pochodzą z ośrodka rehabilitacyjnego. Są teraz częścią programu edukacyjnego, który uczy dzieci empatii i życzliwości wobec zwierząt. Szczurki zajechały na plan z 3 kochającymi opiekunami. Pomiędzy ujęciami siedziały mi na ramieniu, czasami zaglądając do aparatu lub skacząc po klawiaturze, kiedy przeglądałam ujęcia.

 

A czy Wy zdecydowalibyście się na takie ujęcia?

 

https://www.instagram.com/anja_rubik/
https://www.instagram.com/anja_rubik/
https://www.instagram.com/anja_rubik/

Komentarze

Komentarze