Szczyt niekonsekwencji? „Aborcyjna” sukienka na aukcji WOŚP!

W ramach finału WOŚP trwa szereg licytacji, a niektóre przedmioty mogą szokować.

Wśród wystawionych na aukcję ofert jest na przykład kolacja z Andrzejem Piasecznym (zobacz tutaj) czy luksusowe Ferrari będące dodatkiem do pewnej książki! (zobacz tutaj).

 

Dziś jednak uwagę zwróciła „Kreacja BŁYSKAWICA strajk kobiet”. W naszych czasach błyskawica nie oznacza już burzy, tylko popieranie aborcji. A „Strajk Kobiet” stał się nazwą własną dla protestów przeciwko zakazowi aborcji. Nie ma więc wątpliwości jaki wymiar ideologiczny ma ta Kreacja.

 

W opisie na Allegro, gdzie prowadzona jest aukcja WOŚP czytamy:

 

Jestem Sebastian Szarata, tworzę niszową markę ubrań PO_CO! (…)

Kreacja ta, to mój wyraz solidarności i wsparcia tysięcy kobiet, które wyszły na ulice polskich, miast, miasteczek i wsi, po ogłoszeniu wyroku „Trybunału Konstytucyjnego” w sprawie przerywania ciąży.

 

Owo przerywanie ciąży ma dotyczyć różnych przypadków, w tym chorób. Tymczasem 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma na celu wsparcie oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Słowem ma ratować dzieci, które w myśl proaborcjonistów – być może – nigdy by się nie narodziły.

Zastanawiamy się zatem, czy „Kreacja BŁYSKAWICA strajk kobiet” popierać ma eliminację słabszych jednostek czy też ratowanie życia tych jednostek?

 

Warto tu też wspomnieć, że „twarzami” tej kreacji stała się Barbara Kurdej-Szatan, Ada Fijał i Katarzyna Dąbrowska.

 

>>>Dominika Chorosińska cieszy się z wyroku TK ws. aborcji. Pokazała też swoje szóste dziecko!

 

fot. allegro

Komentarze

Komentarze