Dziecko i Figura

DZIECKO

Szok! 8-miesięczne dziecko ZOSTAŁO ZABITE W BESTIALSKI SPOSÓB!

8-miesięczne dziecko, zabili noworodka, zabójstwo dziecka

Do bestialskiego mordu doszło w miejscowości Łuniniec na Białorusi. 25-letnia Natalia K. oraz jej znajomy 47-letni Viktor zostali zatrzymani pod zarzutem zabójstwa 8-miesięcznej córki kobiety. Ojciec dziecka, który wrócił do domu zauważył rozczłonkowane ciało 8-miesięcznego maluszka w kałuży krwi.

Sytuacja wydarzyła się 27 października. Wiele wskazuje na to, że do makabry doszło podczas libacji alkoholowej. Białorusinka wraz ze znajomym przebywali w domu kobiety. Kiedy do domu wrócić mąż Natalii, 28-letni Leonid, dokonał przerażającego odkrycia. Jego 8-miesieczne dziecko leżało martwe na podłodze, a wokół było pełno krwi. Bestia, która zabiła 8-miesieczną Anię, rozczłonkowała również jej ciało.

Kiedy na miejsce zdarzenia przyjechało pogotowie, lekarka dyżurująca zemdlała na widok zamordowanego maleństwa. Podejrzewa się, że za zabójstwem stoi 25-letnia matka dziecka oraz 47-letni znajomy rodziny.

Sąsiedzi są zszokowani tym co się stało. Wielu z nich twierdzi, Natalia i jej mąż sprawiali wrażenie zakochanych i szczęśliwych ludzi. Jakiś czas temu zorganizowano nawet chrzciny dziewczynki.

„Zatrzymano matkę dziewczynki i przyjaciela kobiety. Podejrzewa się ich o dokonanie zbrodni”– takiej informacji udzielił funkcjonariusz Dmitrij Iwaniuk.

Natalia K. może zostać skazana na 25 lat więzienia. Prawdopodobne, że 47-latkowi będzie groziła kara śmierci poprzez zastrzelenie. Aktualnie trwa postępowanie.

Zobacz też: TO ZWYRODNIALEC nie OJCIEC! Dokonał MAKABRY na oczach 6-letniego SYNA

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk

  
Wyżej