SZOK! Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała, że BĘDZIE PRACOWAĆ W…

Po śmierci swojego męża Piotra, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała, że nie wróci już do pracy w rozrywce… I dotrzymała słowa. Co zatem będzie robić?

Miała poprowadzić „Big Brothera”

Agnieszka świetnie się sprawdziła w roli prowadzącej różnego typu show. Miała już okazję prowadzić m.in. „Big Brothera” i „Azję Express”, jednak po tragicznej śmierci swojego męża Piotra, gwiazda zdecydowała, że nie wystąpi już w roli prowadzącej żadnego z tych show. Brała nawet pod uwagę, że pójdzie w ślady swojego ukochanego i zajmie się produkcją filmów. Dziś już wiadomo, czym dokładnie będzie się zajmować prezenterka.

pracować
Instagram

Podejmie pracę w…

Od nowego roku Agnieszka planuje rozpocząć nową pracę. Prezenterka będzie występować w radio, gdzie ma prowadzić autorską audycję.

„Od Nowego Roku wraca do pracy. Będzie pracowała w newonce.radio” – donosi „Super Express”.

W podjęciu decyzji pomógł jej…

Jak się okazuje, w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w radio miał jej pomóc Kuba Wojewódzki, który również współpracuje z rozgłośnią – prowadzi audycję z Piotrem Kędzierskim.

Czy Agnieszka sprawdzi się w nowej roli? Sądzimy, że tak, w końcu ma bardzo ładny głos i świetnie posługuje się rodzimym językiem.

Będziecie słuchać jej audycji?

Czytaj też: Potwierdziły się PRZYKRE informacje! Agnieszka Woźniak-Starak nie…

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze