Szok! Ci ludzie ZDECYDOWALIBY SIĘ NA SEKS BEZ ZABEZPIECZENIA z obcą osobą!

Czy seks na pierwszej randce to dobry pomysł? Jakiś czas temu przeprowadzono badanie, w którym zapytano o to ankietowanych. Ich odpowiedzi mogą być dla Was zaskakujące!

W przeprowadzonym badaniu wzięło udział 30 tysięcy osób, pochodzących z różnych krajów. Pytanie, które pojawiło się w ankiecie brzmiało następująco: Czy bierzesz pod uwagę seks na pierwszej randce, jeżeli tak czy zastosowałbyś/ zastosowałabyś wówczas antykoncepcję.

Okazało się, że prawie 50 proc. Kanadyjek jest skłonna uprawiać seks na pierwszej randce. Kobiety z Wielkiej Brytanii są „nieco” bardziej ostrożne – 40 proc. ich się na to zgadza. W przypadku Niemek jest to jedynie 23 procent.

Płeć męska zdecydowanie chętniej uprawia seks na pierwszej randce. Okazało się, że około 73 procent Anglików poszłoby do łóżka z kimś nowopoznanym. W przypadku Niemców jest to 72 procent, natomiast jeśli chodzi o mężczyzn pochodzących z Kanady 64 procent.

Pytanie zawarte w ankiecie dotyczyło również antykoncepcji. Respondenci zostali zapytani o to, czy zdecydowaliby się na seks z obcą osobą bez zabezpieczenia. Co ciekawe, Kanadyjczycy są najbardziej otwarci na takie pomysły. 65 procent mężczyzn i 59 procent kobiet wyznało, że zgodziliby się na taką przygodę, mimo, iż wiąże się to z ogromnym ryzykiem.

Aż 37 procent Brytyjek byłaby zdecydowana na niebezpieczną przygodę. W przypadku najbardziej rozsądnych Niemek- tylko 8 procent zdecydowałoby się na seks bez zabezpieczenia.

Zobacz też: Dylematy PRZYSZŁYCH MAŁŻONKÓW! Czy zapraszać DZIECI NA WESELE?

Źródło: Fakt.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze