SZOK na Filipinach! Koza urodziła „pół-świnię, pół-człowieka”! (Zdjęcia!)

Do bardzo niecodziennego wydarzenia doszło niedawno na Filipinach. Pewna koza urodziła niezwykłe zwierzę, które według niektórych osób wygląda na „pół człowieka, pół świnię”.

Zszokowana farmerka

Farmerka Josephine Repique powiedziała, że ​​jej ciężarna koza urodziła niezwykłe stworzenie w niewielkim gospodarstwie rolnym w Sultan Kudarat. Kiedy kobieta zobaczyła zwierzę, przeżyła prawdziwy szok. Dopiero, gdy nieco ochłonęła, postanowiła podzielić się swoją niezwykłą historią z prasą.

„Kiedy już nadszedł czas porodu, wezwałam na swoją farmę weterynarza, który wykonał cesarskie cięcie i usunął jednego zdrowego koziołka – jednak drugi totalnie nas zaskoczył. Mały samiec urodził się bez futra i miał błyszczącą, jasną skórę i pępek. Był znacznie większy niż jego brat z tego samego miotu” – powiedziała Repique dodając, że zwierzę „wyglądało trochę, jak świnia a trochę, jak człowiek”.

Czytaj też: PRZERAŻAJĄCE! Hinduski chłopiec urodził się z odwróconym do góry nogami PASOŻYTEM… (Foto + wideo)

Ladbible

Co to za stworzenie?

„Byliśmy zszokowani i nie mogliśmy tego w żaden sposób wytłumaczyć. Wszyscy nasi sąsiedzi zebrali się w naszym domu, aby dobrze się przyjrzeć temu stworzeniu” – powiedziała Repique.

Niestety, wkrótce po porodzie koza zmarła a nietypowy koziołek wzbudził wśród mieszkańców wsi obawy, że to „przeklęty zmutowany diabeł”.

Czytaj też: Dziecko-słoniątko to PRZY TYM nic! Ta kobieta URODZIŁA…

Źródło: Ladbible

Zdjęcia: Ladbible, Pixabay

Komentarze

Komentarze