SZOK! Piotr Kraśko po latach WYMIENIŁ na młodszy model…

Piotr Kraśko jest wielkim miłośnikiem luksusowych samochodów. Słynny dziennikarz postanowił ostatnio wymienić swoje dotychczasowe auto na nowszy model. Po BMW i Mercedesie przyszła pora na…

Uwielbia dobre auta

Piotr Kraśko dziś jest znanym i szanowanym polskim dziennikarzem i prezenterem. Prywatnie jest wielkim miłośnikiem koni i luksusowych samochodów. Na jego Instagramie często pojawiają się zdjęcia aut – tych starszych, zabytkowych, ale i zupełnie nowych. Piotr posiada w swoim garażu kilka samochodów, które mogłyby przyprawić niejednego o prawdziwy zawrót głowy! Dziennikarz ma już BMW, Mercedesa i Mustanga i…

Czytaj też: Dziewczynka PŁAKAŁA w autobusie. Nie uwierzycie, CO ZROBIŁ kierowca!

Unsplash

Kto bogatemu zabroni?

Ostatnio Piotr dołączył do swojej kolekcji kolejne auto. „Super Express” zaangażował do działania swoich paparazzi, którym udało się sfotografować nowy samochód Kraśki. Dziennikarz kupił sobie nowiutkie Audi A8, którego cena sięga nawet pół miliona złotych!

„Model A8 to też największa i flagowa limuzyna marki Audi. Należy do klasy samochodów luksusowych (segmentu F). Jego produkcja i sprzedaż rozpoczęła się w 1994 roku. Na rynku znajduje się już trzecia generacja tego modelu” – podaje portal WP Moto.

Ale to nie wszystko, ponieważ…

W garażu Piotra znajduje się już czarne BMW, Mercedes oraz Ford Mustang. Kto wie, może stoi tam jeszcze kilka innych luksusowych aut, na które dziennikarz tak ciężko sobie zapracował?

Wy też jesteście fanami dobrych aut, czy niekoniecznie?

Czytaj też: Śmierć na koncercie Zenka Martyniuka! Odszedł znany…

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram, Unsplash

Komentarze

Komentarze