Szokująca decyzja Joanny Krupy! Chce, żeby jej córka była…

Joanna Krupa znana jest ze swojej miłości do zwierząt i tego, że jest zagorzałą wegetarianką. Modelka zszokowała ostatnio internautów pisząc, że chce, żeby jej córeczka także nie jadła mięsa…

Fani oniemieli

Cztery miesiące temu Joanna Krupa została po raz pierwszy mamą. Słynna modelka urodziła w Los Angeles córeczkę, która utrzymała imiona Asha-Leigh. Mimo iż dziewczynka ma dopiero 4 miesiące i jest jeszcze na diecie mlecznej, Joasia już planuje, co będzie dalej. Kiedy mała skończy 6 miesięcy, modelka zamierza rozszerzać jej dietę podając jej same warzywa i owoce! Czy Asha-Leigh zostanie wegetarianką, jak jej sławna mama?

Czytaj też: Oto NAJLEPSZA dieta 2020 roku!

IG

Będzie wegetarianką?

Asia opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widzimy jak szykuje się do karmienia swojej małej. Modelka napisała pod fotką, że nie zamierza podawać swojej córce mięsa. Zamiast tego dziewczynka ma spożywać zdrowe zamienniki, a kiedy już będzie dorosła, sama zdecyduje, czy będzie chciała pozostać przy diecie wegetariańskiej…

Czas na jedzenie. Daj szansę groszkowi… kochaj wszystkie zwierzęta. Dawanie dzieciom dobrego przykładu od samego początku jest kluczem do tego, aby mogły stać się kochającą i współczującą istotą ludzką” – napisała Joanna Krupa.

Gdy jeden z internautów zapytał modelkę wprost, czy chce, żeby jej córeczka była wegetarianką, ta odpisała:

„Oczywiście. A kiedy będzie dorosła, sama zdecyduje, ale do tego czasu zapewnimy jej najzdrowsze i wolne od okrucieństwa opcje”.

Burzliwa dyskusja w sieci

Pod postem automatycznie doszło do burzliwej dyskusji na temat słuszności diety wegetariańskiej. Niektórzy z fanów Joasi stwierdzili, że nie jest to dieta odpowiednia dla małego dziecka, z kolei inni bronili tej diety pisząc że jest ona zdrowa i odpowiednia dla każdego, nawet dla malutkich dzieci.

A jakie jest wasze zdanie?

Czytaj też: Odkrycie ROKU! Dieta roślinna może pomóc zmniejszyć…

decyzja
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze