Dziecko i Figura

Główna

SZOKUJĄCE WYZNANIE! Agnieszka Woźniak-Starak JUŻ ROK przed śmiercią męża CHCIAŁA…

śmiercią

Agnieszka Woźniak-Starak już dawno temu wiedziała, że chce zrobić sobie przerwę od pracy w telewizji. Zaskakujące słowa dziennikarki przytoczyła właśnie Daria Ładocha, która ma ją zastąpić w roli prowadzącej „Ameryka Express”.

Tragiczny wypadek na Mazurach

W sierpniu 2019 roku w życiu Agnieszki Woźniak-Starak wydarzyła się ogromna tragedia. W wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno zginął jej ukochany mąż, znany producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Tuż po jego śmierci, prezenterka postanowiła na jakiś czas wycofać się z życia publicznego i pracy w telewizji. Okazuje się jednak, że gwiazda już wcześniej planowała tę przerwę. Zdradziła to właśnie Daria Ładocha, która zajęła jej miejsce w nowej edycji „Ameryka Express”.

śmiercią

Instagram

Przerwa w karierze

W rozmowie z „Fleszem” kucharka przyznaje, że Szulim bardzo wysoko zawiesiła jej poprzeczkę, ponieważ jest naprawdę świetną dziennikarką. Mimo to, Daria zamierza godnie podjąć nowe wyzwanie, jakie ją czeka.

„Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo dobrze” – mówi we „Fleszu” Daria.

Ładocha dodała, że Agnieszka już wiele miesięcy przed tragedią planowała zrobić sobie przerwę od mediów.

„Agnieszka rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia ‚Ameryka Express’ i że mam o co zawalczyć” – zdradza celebrytka.

Jak Daria sprawdzi się w nowej roli? Czy będzie równie dobrą prowadzącą, jak Agnieszka? Tego dowiemy się już niebawem, bowiem nowa edycja show rusza już na wiosnę. Póki co, nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

śmiercią

Instagram

Poniżej przedstawiamy wszystkich uczestników „Ameryki Express” 2020:

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska
Patrycja Markowska i Żaneta Lubera
Reggie i Iwona Benjamin
Grzegorz i Rafał Collins
Grażyna Wolszczak i Filip Sikora
Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał
Paweł Deląg i Dariusz Lipkę
Marcin „Różal” Różalski i Bartosz Fabiński

Czytaj też: Tego nikt się nie spodziewał! Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra Z…

Źródło: Pomponik, Radiozet.pl

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej