Tego nikt się nie spodziewał! Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra Z…

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą naprawdę trudny rok. W sierpniu dziennikarka straciła ukochanego męża Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Jesteście ciekawi, jak Agnieszka spędziła ostatniego Sylwestra? My już wiemy!

Traumatyczny rok

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą wyjątkowo traumatyczny rok. Pod koniec lata dziennikarka straciła bowiem ukochanego męża Piotra, który zginął w tragicznych okolicznościach na mazurskim jeziorze Kisajno. Po tych przykrych wydarzeniach Agnieszka na jakiś czas zniknęła z życia publicznego, ale ostatnio coraz częściej jest widywana na różnych imprezach i spotkaniach.

Czytaj też: Potwierdziły się PRZYKRE informacje! Agnieszka Woźniak-Starak nie…

Sylwestra
Instagram

Jak spędziła Sylwestra?

Okazuje się, że Agnieszka wyjechała na Sylwestra w góry z rodziną i przyjaciółmi. To właśnie z nimi spędziła ostatnie chwile 2019 roku.

„Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy” – napisała na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak.

Zakopane

Agnieszka spędziła ostatni dzień roku w swoim ukochanym Zakopanem. Sylwester był spokojny i pełen wzruszeń. Miejmy nadzieję, że nowy 2020 rok, będzie dla gwiazdy o wiele bardziej łaskawy i nie będzie już musiała stawać w obliczu tak strasznych wydarzeń, jak ostatnio…

Nowa praca

Agnieszka jakiś czas temu poinformowała, że nie wróci już do branży rozrywkowej, a nawet rozważa pójście w ślady swojego męża i zajęcie się produkcją filmów. Mimo iż fani prezenterki mogą czuć się zawiedzeni, na pewno zrozumieją jej decyzję. Wiadomo już, że Agnieszka zaczyna wkrótce nową pracę. Prezenterka będzie występować w radio w newonce, gdzie ma prowadzić autorską audycję.

Jak się okazuje, w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w radio miał jej pomóc Kuba Wojewódzki, który również współpracuje z rozgłośnią – prowadzi audycję z Piotrem Kędzierskim.

Trzymamy kciuki, żeby jej nowa praca była dla niej źródłem spełnienia i ogromnej satysfakcji!

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak w towarzystwie tajemniczego mężczyzny! Wydało się, że to jej…

Sylwestra
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze