Dziecko i Figura

Główna

Szukasz swojej DRUGIEJ POŁÓWKI ? Dowiedz się, co radzi SPECJALISTA OD UWODZENIA

partnera

Krzysztof Król jest specjalistą w zakresie związków, rozwoju wewnętrznego, psychologii kobiet i seksualności. Dowiedz się co radzi mężczyzna w sytuacji, gdy chcesz kogoś poznać.

Polacy są zamknięci w sobie i przede wszystkim to należałoby zmienić. Warto zagadywać nieznajomych ludzi z otoczenia. Temat nie jest istotny, ważne, żeby inicjować rozmowę. Wtedy także umówienie się na randkę będzie łatwiejsze – zapewnia specjalista.

 

Kluczem jest przełamać swoją nieśmiałość i nie skupiać się na kompleksach. Jest to zachowanie egoistyczne, a tym samym koncetrując się na własnych odczuciach odbieramy sobie możliwość poznania kogoś wartościowego. Ludzie lubią być zauważeni i kiedy ktoś odważy się podejść, to już jest duży plus- dodaje mężczyzna.

 

ZOBACZ TEŻ:Są przyczyną bezsenności. Co najmniej 3 godziny przed snem upewnij się, że…

 

Według trenera najlepszym miejscem do podrywu może okazać się galeria handlowa, która okazuje się być lepsza niż puby czy dyskoteki. W galerii handlowej łatwo można nawiązać kontakt pod byle pretekstem. Warto też postawić na zainteresowania, a więc siłownia, fitness, jazda na rowerze. Kiedy już kogoś poznamy nie miejmy oporu zpytać o numer telefonu. Najlepsze miejsce na pierwszą randkę to kawiarnia lub knajpa, wtedy jest czas i miejsce na interakcję.

Żródło:naszemiasto / pixabay


  
Wyżej