Ta historia przeraża! 14-letnia DZIEWCZYNKA ZGWAŁCONA PRZEZ ZWYRODNIALCA!

Do przerażającego zdarzenia doszło 1 stycznia w Burnley w Wielkiej Brytanii, jednak dopiero kilka dni temu sprawa ujrzała światło dzienne. 14-letnia dziewczynka została napadnięta i zgwałcona przez mężczyznę o śniadej karnacji.

Do sytuacji doszło w pobliżu centrum handlowego w godzinach porannych. Funkcjonariusze policji twierdzą, że robią co w ich mocy, aby odnaleźć i ukarać zwyrodnialca. W trosce o bezpieczeństwo dziecka media dostały bardzo ograniczone informacje na temat brutalnego zdarzenia.

Z zeznań 14-letniej ofiary wynika, że mężczyzna miał około 30-40 lat, kręcone włosy, brodę oraz ciemną karnację.

WAŻNE!!!

Ofiary przestępstw na tle seksualnym powinny jak najszybciej powiadomić o zdarzeniu odpowiednie władze. Co oznacza zawiadomienie o przestępstwie? Jest to poinformowanie policji lub prokuratury o zaistniałym zdarzeniu. Można pójść bezpośrednio na policję, zadzwonić lub przesłać zawiadomienie pocztą.

Jeżeli od początku istnieją dowody wskazujące, że zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, funkcjonariusz jest zobowiązany przepisami do niezwłocznego wszczęcia śledztwa i przesłania odpisu wszczęcia prokuratorowi.

Zobacz też: Zgwałcił, zabił a następnie wyrzucił ciało DZIECKA do śmieci! DOPADŁA GO SPRAWIEDLIWOŚĆ

Źródło: dailymail.co.uk, cpk.org.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze