TAK choroba zmieniła Królikowskiego. Nic nie będzie już…

Tuż przed świętami Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor wciąż przebywa na oddziale neurochirurgii, ale nie wiadomo dokładnie, co mu dolega…

Przykra końcówka roku

Królikowski zaniepokoił wszystkich stanem swojego zdrowia, gdy odwołał swój udział w nagraniu finałowego odcinka wiosennej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W okolicach świąt ponownie trafił do szpitala, co potwierdził jego syn Antoni.

Żona Pawła, Małgorzata zdradziła prasie, że aktor, który cztery lata temu przebywał w szpitalu ze względu na tętniaka mózgu, będzie musiał być poddany leczeniu, a najprawdopodobniej czeka go też rehabilitacja za granicami naszego kraju. Możliwe, że w Niemczech.

Czytaj też: SZOK. Królikowski stracił swoją pracę w TVP. Wszystko za sprawą…

choroba
Instagram

Zakażenie

Małgorzata, która czuwa codziennie przy swoim mężu, zdradziła, że w szpitalu doszło do bardzo przykrej sytuacji.

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem” – ujawniła w rozmowie z „Faktem” Małgorzata Ostrowska.

CO TO DOKŁADNIE ZA INFEKCJA?

Okazuje się, że Królikowski przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Pobyt aktora w szpitalu się przedłuża, ponieważ jest to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

„(…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem” – donosi Pomponik.pl.

Nie jest sam

Przy szpitalnym łóżku Królikowskiego cały czas czuwa jego rodzina – żona oraz dzieci. W klinice odwiedzają go też przyjaciele. Wszyscy się cieszą, że aktor jest już po operacji i czekają aż w końcu wyjdzie do domu. Niestety, jego pobyt w szpitalu nieustannie się przedłuża. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie gwiazdor opuści klinikę. Jednak, jak można się domyślić, lekarze wiedzą najlepiej, kiedy jego stan będzie na tyle dobry, żeby mógł być wypisany do domu.

Zmienił się nie do poznania

Patrząc na zdjęcia aktora stwierdzamy, że w ciągu czterech lat zmienił się nie do poznania. Zobaczcie sami…

Czytaj też: CHOROBA niszczy Tomasza Lisa! Przekazano straszne informacje!

choroba
Instagram
Instagram

Źródło: Alaluna.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze