Tak wygląda CIAŁO KOBIETY, KTÓRA PORONIŁA w 23. tygodniu. “Po prostu BOLI”

28-letnia Jessica McCoy straciła dziecko. Kobieta próbuje się z tym uporać. Opowiada o swoich przeżyciach i publikuje zdjęcia swojej sylwetki.

Ciało przypomina jej o tym, co przeszła. Niedoskonałości są pamiątką po utraconej ciąży, której owocem miała być córka o imieniu Evie. To byłoby drugie dziecko Jessiki. Kobieta ma już synka.

W 23. tygodniu wykryto u niej poważne wady rozwojowe. Wówczas Jessica i jej mąż zdecydowali się na usunięcie ciąży.

Od tego dnia minęły 2 miesiące. Teraz kobieta dzieli się swoją historią z innymi.

Jest wiele emocji związanych z przybraniem na wadze w czasie ciąży. Przytyłam 15 funtów (ok. 7 kg) w pół roku. Obecnie jestem o prawie 20 funtów (ok. 10 kg) cięższa i noszę ubrania o dwa rozmiary większe niż przed ciążą. Nie czuje się dobrze ze swoim ciałem. Myślę, że wszystko byłoby w porządku, gdyby Evie była tutaj. Najprawdopodobniej wciąż rosłaby w moim brzuchu. Fakt, że jestem większa niż wcześniej i nie mam przy sobie dziecka, sprawia, że ​​jest dużo trudniej – napisała na Instagramie.

Każdego dnia uświadamiam sobie, że byłam w ciąży sześć miesięcy, już za chwilę miałam ją powitać na świecie, a moja dziewczynka zmarła. Przez ciało ciągle sobie o tym przypominam. Nie kocham swojego ciała. Jestem teraz na nie potwornie zła. Ta sytuacja jest zbyt trudna i za bardzo boli – dodała.

Kobieta marzy o tym, by ciało, które przypomina jej o tragedii, zniknęło. Pracuje nad tym. Ma zamiar trenować pod okiem specjalisty – trenera personalnego.

Patrzenie w lustrze na moje nagie ciało po prostu boli.

Jessica McCoy, poronienie przyczyny, wady rozwojowe, poronienie skutki

Zobacz też: PORONIŁA w 5. tygodniu. Wyjęła DZIECKO z worka owodniowego i zrobiła ZDJĘCIE

Źródło: ofeminin.pl
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze