Tak wygląda Majka JEŻOWSKA! Wykluczyła z diety JEDEN składnik!

Majka Jeżowska to piosenkarka i kompozytorka.

Choć Jeżowska nagrała wiele „dorosłych” utworów, a podczas pobytu w USA była wokalistką zespołu Heat N Serve, to najbardziej kojarzymy ją z piosenkami dla dzieci.

Najbardziej znane to: A ja wolę moją mamę, Na plaży, Wszystkie dzieci nasze są, Najpiękniejsza w klasie, Od rana mam dobry humor.

Obecnie Majka Jeżowska ma już 59 lat. Jednak prezentuje świetną formę i figurę.  Piosenkarka nie tylko dobrze wygląda, ale ma też dobrą kondycję, co oglądać można na występach gwiazdy. Jaki jest zatem jej sekret?

 

Za dużo gadania

W czwartek (24.10) Jeżowska gościła w Pytaniu na Śniadanie (TVP2) i tu podzieliła się swoją teorią dotyczącą odżywiania. Według wokalistki, przede wszystkim za dużo mówimy i myślimy o jedzeniu.

Piosenkarka mówi, że zna ludzi, którzy ciągle zastanawiają się, co zjedzą, co ugotują na obiad itd. A sama Majka apeluje, by nie mówić o jedzeniu, jeśli teraz nie ma takiej potrzeby. Są przecież inne tematy do rozmowy.

 

Opuchlizna na twarzy

W kilka miesięcy po zmianie diety, Jeżowska zauważyła, że znikła opuchlizna z jej twarzy. Jak sama mówi: nie wie, czy to była nadwaga czy tylko opuchlizna, ale to znikło.

Teraz – szczególnie podczas pobytów w hotelach – Majka Jeżowska z przerażeniem patrzy na kolejki do jedzenia. Ludzie nakładają sobie góry jedzenia – jajecznica, jajka sadzone, bekon, czy kiełbaski. I to wszystko na śniadanie!

 

Jeden składnik

Co jakiś czas słyszymy, że ta lub inna gwiazda wykluczyła coś ze swojej diety. Najczęściej mowa jest o cukrze, pieczywie czy nabiale. Jednak Jeżowska zrezygnowała z czegoś innego. Otóż wyeliminowała mięso!

Zobacz też: Filip CHAJZER postanowił przejść na WEGANIZM! Zobacz, JAK się to skończyło!? (Foto)

 

Jak przyznała w Pytaniu na Śniadanie, jest to bardzo słuszna decyzja ze względu na ekologię, a przede wszystkim z uwagi na własne zdrowie. Piosenkarka nie obawia się, że będzie jej czegoś brakować, bo przy takiej diecie:

 

„Organizm sam mówi, że czegoś potrzebuje.”

 

Majka Jeżowska je dużo warzyw, owoców, do tego nabiał i od czasu do czasu ryby. Jest zatem  pesca (ryba) – lakto (mleko) – wegetarianką.

 

fot. instagram.com/majka_jezowska_/

Komentarze

Komentarze