Tak wygląda NOWY DOM Beckhamów! Szczęka opada!

David i Victoria Beckhamowie przeprowadzili się właśnie do nowego domu w Miami! Wnętrza powalają!

Najsłynniejsza para świata

David i Victoria Beckhamowie są uznawani za jedną z najpiękniejszych i najlepiej rozpoznawalnych par świata. Jak się poznali? Para poznała się jeszcze w latach 90., kiedy to Vicky była wokalistką zespołu Spice Girls, a David cenionym reprezentantem Anglii w piłce nożnej. Para pobrała się 4 lipca 1999 roku i wychowuje obecnie czworo dzieci – trzech synów i córeczkę.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda „Dzień Dobry TVN”. Jej słowa poruszały do łez…

dom
IG

Gdzie obecnie mieszkają?

David i Victoria mają kilka domów, m.in. w Los Angeles i Londynie, jednak z uwagi na fakt, że były piłkarz został niedawno współwłaścicielem drużyny Inter Miami Football Club, para przeprowadziła się do nowego domu na Florydzie.Jego wnętrza wprost powalają!

dom
GQ

Niezwykły projekt Zahy Hadid

Słynna para wprowadziła się do luksusowego wieżowca zaprojektowanego przez nieżyjącą już Zahę Hadid, która była jedną z najbardziej utalentowanych architekt na świecie. David i Victoria kupili apartament w „One Thousand Museum Building”.

Z futurystycznego wieżowca rozpościera się malowniczy widok na miasto. Para ma również do dyspozycji własny basen, siłownię i lądowisko dla helikopterów. Ale to nie wszystko! Pierwsze skrzypce grają bowiem luksusowe wnętrza. Samych sypialni para ma do dyspozycji aż 5, a także 7 nowoczesnych łazienek. Wartość apartamentu to 20 milionów funtów!

Zobaczcie sami, jak obecnie mieszkają państwo Beckhamowie!

Czytaj też: Jako PIERWSZA poinformowała o koronawirusie! Dziś jest uznawana za ZAGINIONĄ!

dom
GQ

domdomdomdomdomdomdom

Źródło: Architecturaldigest.com, GQ

Zdjęcia: Architecturaldigest.com, GQ

Komentarze

Komentarze